CISOLAR - 2018 запрошує

Протягом останніх семи років у Києві проходить галузева подія - конференція і виставка сонячної енергетики CISOLAR, які входять до ділових графіків лідерів як світового, так і локальних ринків Центральної та Східної Європи.

У 2018 році CISOLAR проходить 11-13 квітня в Києві, і Український ринок буде безсумнівно в фокусі через високі темпи розвитку. Крім повної картини по українському ринку, на CISOLAR Ви отримаєте інсайти і знайомства по ринках Прибалтики, Польщі, Білорусі та Казахстану, Румунії та Болгарії, а також Балканських країн.

Скористайтеся Вашим спеціальним промо-кодом cisolar15 і отримайте знижку 15% для участі в діловій програмі CISOLAR.

Ділова програма CISOLAR в 2018 році включає:

- Бізнес-конференцію"Сонячна Енергетика Центральної та Східної Європи", яка відбудеться 11 квітня в готелі Хілтон (Київ),

- Виставку - 12-13 квітня у виставковому центрі АККО Інтернешнл,

- Конкурс проектів сонячної енергетики регіону - CISOLAR AWARDS,

- Першу всеукраїнську практичну конференцію "Сонячна енергетика - домогосподарствам" (12 квітня, АККО), та ін.

Ознайомитись з програмою та спікерами>

Серед спонсорів CISOLAR 2018 у цьому році знову та ще більше компаній-лідерів світової галузі та локального ринку. Раді представити Вам:

Партнер CISOLAR 2018: KNESS, Гігават-Спонсор:RECOM;

Мегават-Спонсори: Jinko Solar, JA Solar, HUAWEI и Photomate, HELIOS Strategia, ATMOSFERA; Кіловат-Спонсори: Solar SteelConstruction, Fronius, Ukrainian Systems Solar, UNISOLAR; Спонсор B2C-програми: Zucchetti.

Зареєструватися та взяти участь у конференції та діловій програмі CISOLAR ›

ПРОДЕМОНСТРУЙТЕ СВОЇ ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ НА ВИСТАВЦІ CISOLAR

Промо-кампанія CISOLAR гарантовано покриває понад 1 млн чоловік аудиторії в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи, зацікавлених в сонячній енергетиці для бізнесу і будинку.

Вся команда CISOLAR працює протягом року протягом вже понад сім років над забезпеченням події якісними учасниками. Результат роботи - зростаюча кількість підписаних контрактів протягом і після CISOLAR експонентами.

Разом ми привносимо сонячну енергетику в оселі та будівлі вже багатьох сотень тисяч людей в Центральній і Східній Європи.

Взяти участь у виставці CISOLAR

Перша практична конференція "Сонячна Енергетика - Домогосподарствам"відбудеться 12 квітня в рамках виставки та міжнародної ділової події CISOLAR 2018.

Конференція збере власників будинків, нерухомості, а також квартир та об'єднання багатоквартирних будинків, які вже є власниками та операторамі сонячних електростанцій та тих, хто лише планують встановлення сонячних станцій та установки.

Дізнатися більше >>

До зустрічі на головній весняній події в сфері сонячної енергетики України та цілого регіону! І сонця - Вашій оселі та бізнесу!