5 причин відвідати форум лідерів 18 лютого

Наш форум 18 лютого вже незабаром, реєстрація йде повним ходом.

До нас вже приєднались підприємства з металургії, енергетики, метрополітену, харчової промисловості, багато інтеграторів та вендорів.

Все-ж, чимало колег ставлять традиційне питання «чому» (я маю туди піти). Коротко відповідаємо

1.      Форум лідерів – перша та єдина «тусовка» професіоналів АСУ в Україні, що ставить серйозні питання по розвитку ринку. Теми, що тут звучать задають напрямок та темп розвитку найактуальніших дисциплін і кругом них об’єднуються профі та лідери думок. Отже, якщо ви «не в темі», - ви просто випадаєте з контексту того, про що через кілька місяців будуть говорити великі замовники чи інтегратори. Показовий приклад – тематика ROI на останньому клубі «Технічний директор», - чимало інтеграторів вже вловили суть питання і пере налаштовують свої методики. Однак цей напрямок був заданий рік тому на 1-му форумі лідерів. 

2.      Форум визначає та «шліфує» планку якості систем АСУ. Якість неможлива без стандартів, тому питання стандартів АСУ – одне з головних в порядку денному АППАУ і форуму зокрема. Справжня якість неможлива в умовах демпінгу та безпрецедентного цінового тиску, який йде зараз на постачальників. Цього року темі стандартів буде присвячені окремі виступи (Держстандарт, АМКР)  та ціла панельна дискусія. Окремо – ми представимо результати опитування про критерії якості, що зараз триває. Отже, якщо для вас важливе розуміння цього питання, форум – це шанс стати активним учасником процесу.

3.      Форум визначає «хто є хто» на ринку АСУ. Вже 1-ий форум дав чітко зрозуміти критерії лідерства в нашій спільноті – мова не про долю ринку чи популярність, мова зовсім про інше. Лідерами є ті, хто

-    глибоко аналізує ринкову-клієнтську ситуацію (думає) – а не діє по корпоративним шаблонам 10-літньої давності

-    відчуває біль замовника – а не відмахується від проблеми, ховаючись з ті ж «правила зверху»

-    вміє об’єднувати колег та партнерів навколо справжніх викликів та проблем розвитку – а не «нагинати» їх, намагаючись вижити самому

  та ДІЄ – а не просто декларує про свої цінності.

 Саме тому слоган форуму звучить як Думай, Відчувай, Єднайся, Дій. Звучить трохи пафосно, але насправді так і відбувається – як приклад див. наш звіт з створення Робочого комітету «Просвіта та підготовка кадрів».  Це є дієва ініціатива спільноти – справжніх лідерів думок - вирішувати серйозні питання просвіти ринку.

Форум та його теми – це виклик для великих брендів, які до цього часу перебувають в сплячці та не можуть визначити свою позицію по жодному з гострих питань, що підіймає АППАУ. І саме тому форум – це шанс для нових гравців, які демонструють активність, мають свій голос та свою позицію.

4.      Форум знімає бар’єри та «табу» і таким чином прискорює прийняття рішень навколо гострих питань. Питання що виносяться на панельні дискусії (а перед тим в опитування) – є найбільш актуальними для розвитку. Що робити зі «сценарієм голодних ігор»? Чи може бути компроміс між низькою ціною та справжньою якістю? Що робити з корупцією, яка не зменшується?  Які стандарти якості є найбільш пріоритетними? Чому Україна в Давосі не попала в перелік 43-х країн, яким «не світить» жодна чи вже 4-та промислова революція? Чому наші міжнародні бренди-вендори не просувають міжнародні стандарти, до яких вони ж причетні? Допоки вони будуть говорити про високі матерії (нові технології), ігноруючи питання просвіти ринку та загальних стандартів, під які ці технології створені? - і т.д.

Подібних питань багато. Форум ставить ці питання руба та виводить в формат публічних дискусій. І справжні лідери шукають на них чесну відповідь. При цьому не киваючи весь час на державу, а беручи й на себе відповідальність.

5.       Форум дозволяє керівникам оптимізувати свої плани та синхронізувати з порядком денним, що пропонує АППАУ. Як і в минулому році ми розповімо про головні теми 2016 та представимо календар наших подій. Цього року він буде не менш насичений, ніж минулого. Крім вже традиційних, щомісячних семінарів, конференцій та клубів по головним темам розвитку, ми запропонуємо постійну програму просвіти ринку,  конференції в області промислових ІТ з нашим новим партнером CIS Events, а  також оновлену програму розвитку для членів АППАУ. АППАУ запустить також тренінги по стандартам – перший стартує вже в наступному місяці (ISA-95/MES).

Ці 5 причин – головні на наш погляд і водночас не є виключними. Для когось можливо важливіше знайомство та єднання з колегами, а хтось шукає покращення взаємодії між замовниками та іншими категоріями гравців ринку. Все це також буде. І зрештою – ми не претендуємо на істину в останній інстанції. Ідея форуму (та справжнього лідерства) – в тому, що кожен має право на свій голос.

Отже, приєднуйтесь. Прийдіть і скажіть, що вас болить і як розвивати наш занепалий ринок, що й далі деградує. Для підприємства та ВНЗ реєстрація безкоштовна, для інших  - є ще пільгові ціни до 10 лютого.

Як це було в минулому році – дивіться наш звіт по цьому посиланню.

Програма та реєстрація – тут.