"Агротехсервис" приглашает в Запорожье

16-я межрегиональная специализированная выставка аграрного бизнеса «АгроТехСервис" в Запорожье.

Запорізька торгово-промислова палата, враховуючи пріоритетне значення аграрного сектору в південно-східному регіоні, з 1 по 3 березня 2017 року у м. Запоріжжі організовує спільно з провідними асоціаціями ХVІ агропромислову спеціалізовану виставку «АгроТехСервіс - 2017».

Запорізька  аграрна  виставка  проводиться  вже  16  років  та  стала  ефективною площадкою для зустрічі учасників ринку не тільки Запорізької області, але і представників всієї України. Важливість аграрного форуму у південно-східному регіоні України підтверджує і той факт, що в ньому беруть участь більш ніж 150 учасників, розвиваються пріоритетні експозиції, такі як «Сільгосптехніка», «Запчастини», «Засоби малої механізації», «Біопаливо», «Посівний матеріал», «Зернові технології», «Переробка сільгосппродукції», «Органічне землеробство», «Прибуткове садівництво та тепличне господарство» і інше.

Запорізька область по праву вважається не тільки промисловим, але і аграрним регіоном, в розпорядженні якого знаходиться понад 2297,88 тис. гектарів сільськогосподарських земель. Весна та початок польових робіт – найкращий час для ознайомлення зі станом ринку, представлення своїх пропозицій та підписання контрактів. Виставка надає  змогу отримати більш повну інформацію про ринок,  ознайомитися з новими продуктами та технологіями, отримати торгову інформацію, об’єктивно оцінити ринкові пропозиції.

Враховуючи нові можливості для розвитку сільського господарства, запрошуємо приєднатись до кола учасників, прийняти участь у виставці та представити накопичений досвід.

 

З питань стосовно участі просимо звертатись в оргкомітет: куратор проекту Атамас Олексій, тел. (061) 213-50-26, (050) 486-25-76, expo8@cci.zp.ua, www.expo.zp.ua

Сподіваємося на плідну та ефективну співпрацю.

 

 

З повагою, президент Запорізької ТПП 

                                                                                                                                                                                           В.І. Шамілов