Ан-2-100 візьме участь у Європейському авіазльоті літаків Ан-2

В період з 10 по 13 серпня 2017 року літак Ан-2-100 візьме участь у "XIX Європейському авіазльоті літаків Ан-2", який відбудеться у місті Мелець, Польща.

Європейський авіазліт літаків Ан-2 - найбільший щорічний захід, що збирає разом чисельних прихильників цього легендарного, найбільшого в світі біплану. Кожного року для проведення авізльотів обираються різні європейські країни. Цього року подія присвячена 70-річчю від дня першого польоту Ан-2, первістка родини літаків «АН».

Під час перельоту літака з аеропорту «Київ-Антонов», смт. Гостомель, до Міжнародного Аеропорту Львів, буде виконана спроба встановлення світового рекорду на швидкість по загальноприйнятому маршруту.
Політ буде виконувати екіпаж у складі: комнадир − льотчик випробувач Тарасюк С.М, другий пілот – льотчик−випробувач Єпанчинцев В.В. та штурман−випробувач Кашуль О.І.

В квітні 2017 року Ан−2−100 встановив світовий рекорд, піднявши вагу в 3202 кг на висоту 2700 м. 

Ан−2−100 призначений для пасажирських, вантажних та змішаних пасажирсько−вантажних перевезень на місцевих повітряний лініях. Він здатен автономно експлуатуватися на невеликих аеродромах, у широкому діапазоні висот аеродромів, за простих та складних кліматичних та метеорологічних умов. Головна відмінність Ан−2−100 від його попередника – Ан−2 – полягає у силовій установці з маршевим турбогвинтовим двигуном МС−14 розробки та виробництва АТ «Мотор Січ» (Україна).  Одна з переваг – зміна авіаційного бензину на авіаційний керосин. Таким чином значно підвищується рентабельність літака.

http://www.antonov.com