«АрселорМіттал Кривий Ріг» запускає дві коксові батареї

ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” розпочинає процес введення в експлуатацію комплексу коксових батарей №5 та №6. Про це повідомляє прес-служба підприємства у Facebook. 


3-4 жовтня 2022 року підприємство запускатиме в роботу коксову батарею №6, а 5-6 жовтня – батарею №5. Агрегати вимушено зупинили через повномасштабне вторгнення в Україну російських військ у лютому.


 

“3 та 5 жовтня через технологічні особливості пуско-зупинного режиму цих агрегатів жителі міста можуть спостерігати періодичні викиди в атмосферу жовтого кольору. Цей ефект є тимчасовим і може спостерігатися над територією коксохімічного виробництва. Усі процеси під контролем спеціалістів «АрселорМіттал Кривий Ріг»”, — повідомляє прес-служба.


Нещодавно комбінат виконав один із своїх ключових інвестпроектів — реконструкцію коксових батарей №5 та №6. Застосування сучасних технологій дозволило підприємству зменшити викиди забруднюючих речовин в атмосферу на 1,6 тис. тонн на рік. 

На початку березня 2022 року комбінат розпочав зупинку металургійного виробництва. Проте у травні відновлено роботу прокатного цеху №3, а на початку червня — конвертера та однієї з трьох машин безперервного лиття заготовок. Пізніше в експлуатацію ввели кисневий конвертер №5 та  стан ДС-250-5 з виробництва арматури.