CISOLAR 2018 AWARDS приймає заявки проектів на участь.

Друга щорічна премія в галузі сонячної енергетики Центральної і Східної Європи CISOLAR 2018 AWARDS приймає заявки проектів на участь.

Організаційний комітет починає приймати заявки на конкурс з 1 лютого 2018 року і буде продовжувати до 15 березня 2018 року включно.

Участь у конкурсі CISOLAR AWARDS є безкоштовною для експонентів CISOLAR TRADE SHOW - головного ділового заходу сонячної енергетики європейських ринків, що розвиваються у Центральній та Східній Європі.

Церемонія CISOLAR AWARDS відбудеться 11 квітня під час CISOLAR 2018, 7-ї Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної та Східної Європи, яка відбудеться 11-13 квітня в Києві.

Дізнайтеся більше та заповніть форму ›

Зробіть кращі інвестиції у бізнес в сфері сонячної енергетики на ринках Центральної та Східної Європи

CISOLAR - єдиний захід, сфокусований на ринках сонячної енергетики Європи, що розвиваються. Протягом останніх семи років збирає зацікавлені сторони, інтереси яких пов'язані з проектами сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі.

ЗАБРОНЮЙТЕ СТЕНД НА CISOLAR 2018 >

CISOLAR 2018 - найбільший щорічний захід у галузі сонячної енергетики Центральної та Східної Європи.

Сьогодні кращий час для розвитку проектів сонячної енергетики у регіоні. Тепер увага зосереджена на тому, як фінансувати та розвивати проекти сонячної енергетики в регіоні.

Цьогорічний захід буде включати в себе три повні дні інтерактивних дискусій проекту, бізнес-конференцію, конференцію з рішень для використання сонячної енергії для домогосподарств, а також зосередить увагу на таких критичних темах, як підключення до електромережі, нові джерела фінансування, розширення існуючих потужностей, менеджмент існуючих станцій, акумулювання електроенергії та багато іншого.

Взяти участь в якості делегата CISOLAR 2018›