Для ветеранів-підприємців та їхніх родин. Новий розділ на порталі Дія.Бізнес

На порталі національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес з’явився новий розділ "Ветеранський бізнес".

У цьому розділі ветерани, члени їхніх сімей та родини полеглих захисників України можуть знайти всю необхідну інформацію щодо розвитку та підтримки власної справи: як заснувати власне підприємство, правильно вести бухгалтерську звітність, складати фінансовий план, отримати фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї, просувати продукт і управляти командою.

"Наразі більшість наших ветеранів й ветеранок знову захищають Україну на фронті. Переважна більшість з них – молоді люди. І ми маємо створити всі необхідні умови, надати сучасні інструменти для того, щоб зі здобуттям Україною перемоги наші Захисники та Захисниці змогли долучитись до відновлення країни, стати в стрій на економічному фронті. Одним з таких інструментів є сприяння розвитку ветеранського підприємництва, підтримка ветеранських підприємницьких ініціатив. Така підтримка зі сторони держави допоможе нашим Воїнам започаткувати власну справу, отримати більше можливостей для самореалізації у цивільному житті», – наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час підписання меморандуму про співпрацю з Офісом з розвитку підприємництва та експорту.

Як розповіла Юлія Лапутіна, командою Мінветеранів у співпраці з партнерами вже реалізовано низку успішних кейсів щодо підтримки ветеранських підприємницьких ініціатив, зокрема з надання мікрофінансування на розвиток власної страви. Також наразі триває спільний проєкт Міністерства, УФВ та фонду «МХП – Громаді», за яким ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати до 1,5 млн грн на власну справу.

У розділі  ветерани також можуть ознайомитися з історіями тих підприємців, які вже отримали фінансування від Українського ветеранського фонду Мінветеранів та реалізували свої проєкти.

 

"Наразі економіка країни потребує підтримки з усіх боків, це стосується і ветеранського підприємництва. Створивши новий розділ на порталі Дія.Бізнес ми плануємо не лише стимулювати розвиток ветеранського підприємництва, а й допомогти розв'язати наявну проблему працевлаштування ветеранів війни та створити підґрунтя для їх побратимів, які невдовзі повернуться до цивільного життя після перемоги», – заявив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.

 

Інформаційний розділ «Ветеранського бізнесу» також містить перелік державних та міжнародних інституцій, що підтримують ветеранів та ветеранський бізнес.

 

Також у розділі «Ветеранський бізнес» ветерани мають можливість відразу перейти на послугу з реєстрації ФОП чи ТОВ, якщо вже готові запускати власну справу.