EuroBLECH 2022 розкриває майбутнє листообробки

Сьогодні розпочинає свою роботу 26-а Міжнародна виставка технологій обробки листового металу EuroBLECH 2022. З 25 по 28 жовтня 1300 експонентів із 39 країн у Ганноверському виставковому центрі у Німеччині продемонструють свої інноваційні технології виробництва виробів із листового та сортового прокату.

Завдання, що стоять перед EuroBLECH, концентровано відображає девіз виставки — «Ваші двері в інтелектуальне майбутнє». У 2022 році виставка сфокусована на оцифровці та автоматизації технологічних ланцюжків, що дозволяє збільшити продуктивність та ефективність.

На площі близько 87 000 квадратних метрів у 9 залах відвідувачам буде представлено весь цикл обробки листового прокату, розбитий на 15 технологічних секторів.

Понад 50% експонентів приїжджають з-за меж Німеччини, що відображає глобальне значення цього заходу для промисловості. Основні експоненти, окрім Німеччини, це: Італія, Туреччина, Китай, Швейцарія, Нідерланди, Іспанія, Бельгія, Польща, Австрія, Португалія, Франція та США.

Після вимушеної перерви, пов'язаної з пандемією Covid, цьогорічна виставка знаменує собою довгоочікуване повернення світової промисловості до повноцінної діяльності. Вона надає можливість компаніям нарешті на власні очі ознайомитися з останніми інноваціями, які були розроблені в останні кілька років, а також освіжити існуючі ділові контакти та завести нові. Численні демонстрації на виставкових стендах дозволять відвідувачам-фахівцям предметно вивчити обладнання та процеси з усіх областей обробки листового прокату у дії.

Зона презентації EuroBLECH 2022

Крім новинок на виставкових стендах учасники заходу з нетерпінням чекають на відкриття презентаційної зони EuroBLECH 2022. Вона розташована в залі 26 (стенд L60). Протягом чотирьох виставкових днів на ній пройде понад 25 захоплюючих вистав інноваційних компаній та проектів, цікавих дискусій та інших корисних заходів. Відвідування безкоштовне для всіх зареєстрованих учасників та відвідувачів, а програму можна знайти на сайті виставки.

Учасники та продукція

Інформація про багатьох експонентів та продуктів регулярно оновлюється та доступна на сайті виставки. Інструмент «Список експонентів» допомагає користувачам ефективно підготуватися до візиту.

Перегляд онлайн-шоу надає огляд найрізноманітніших інновацій, технологій та систем.

EuroBLECH 2022 пройде в залах 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26 та 27 Ганноверського виставкового центру. Години роботи: з 9:00 до 18:00, 25–28 жовтня 2022 р.

Додаток EuroBLECH

Новий додаток EuroBLECH для Android та iPhone тепер доступний для завантаження в AppStore та Google Play, а також на сайті виставки. Він включає інтерактивну карту місцевості та функцію пошуку експонентів та планування візиту на виставку, а також інші корисні функції для відвідувачів EuroBLECH.

Додаткова інформація: www.euroblech.com