«InCo Forum»: міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації

11-12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації - «InCo Forum».

Захід ініційований Запорізькою торгово-промисловою палатою, Запорізькою ОДА, ТПП України та є логічним продовженням серії національних форумів з підтримки експорту в регіонах України, а також - складовою плану заходів з реалізації Стратегії  розвитку Запорізької області на період до 2020 року.

Мета Форуму: представлення ключових змін у питаннях інвестування, зовнішньої торгівлі та кооперації з регіонами України в умовах дії Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Розуміючи важливість процесів з глобалізації торгівельної та інвестиційної діяльності, розвитку міжнародної та внутрішньої кооперації, одними із ключових блоків форуму визначено панельні дискусії на теми «Міжнародна кооперація», «Інструменти підтримки та фінансування експортно-імпортної діяльності», «Розширення географії експорту українських компаній» за участю представників дипломатичних місій, законодавчої та виконавчої влади України, місцевого самоврядування, міжнародних галузевих асоціацій, представників вітчизняного та зарубіжного бізнесу. Ефективності обговорення сприятиме також галузева спрямованість дискусій: у фокусі уваги будуть металургія, машинобудування, енергетика, сільське господарство.

Серед експертів заходу – віце-президент ТППУ Сергій Свистіль, виконуючий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України Олександр Юрчак. Дослідження та прогнози Інституту економіки та прогнозування НАН України представлять головний науковий співробітник Тамара Осташко та провідний науковий співробітник Віталій Венгер. Представники бізнесу також зможуть поспілкуватися з експертами представництва ЄС в Україні, представниками Канадсько-Української торгової палати, міжнародних проектів «ПРОМІС» (Канада), «GIZ» (Німеччина), ПРООН, які вже підтвердили участь у Форумі.

Варто відзначити, панельні дискусії будуть проводитися у форматі відкритого експертного обговорення, тому запрошуємо приєднуватися.

У рамках Форуму також працюватиме «Trade-зона»: спеціальні робочі місця для проведення перемовин представників торгово-економічних місій посольств і зарубіжних асоціацій з українськими підприємствами.

Впевнені, що реалізація цього проекту спільними зусиллями буде сприяти розширенню  міжнародного співробітництва  та зміцненню інвестиційного іміджу України.

 

Оргкомітет:

Запорізька торгово-промислова палата

тел. +38 (061) 213-50-26

forum_ztpp@i.ua

www.ziif.in.ua