ІНТЕРПАЙП опанував новий тип коліс для ринку ЄС

Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП вперше з початку війни розробила новий тип коліс для ринку Євросоюзу та навіть відвантажила першу, експериментальну партію замовнику. Про це повідомляє Пресслужба виробника.

Його розробку ІНТЕРПАЙП почав ще до війни. Основним запитом клієнта була спеціальна форма диска колеса діаметром 840 мм. З цим завданням успішно впорався R&D-центр залізничного дивізіону Компанії. Це колесо категорії 2 з марки сталі ER7 за європейським стандартом.

Такий продукт призначений для вагонів електрорухомого складу залізниць колії 1435 мм, тобто його можна встановлювати на електрички для звичайних міжміських перевезень. Зовсім скоро українські колеса будуть на вагонах національної мережі залізниць однієї з найбільших країн ЄС.

Довідка:

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 року ІНТЕРПАЙП реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В ІНТЕРПАЙП працюють 10 тис. співробітників. У 2021 році Компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 3 млрд грн.