Інтерпайп працює на перемогу

“Цьогоріч ми навчилися бути більш гнучкими, швидше приймати рішення та адаптуватися до змін”, - про це на Kyiv International Economic Forum 2022, партнером якого виступив ІНТЕРПАЙП, розповіла директорка з комунікацій Людмила Новак.

З самого початку війни компанія зіткнулася з трьома основними викликами:

  • логістика: в умовах блокади морпортів України ми побудували нові ланцюжки поставок і зараз доставляємо продукцію нашим клієнтам у США та на Близькому Сході через європейські порти.
  • ринки: компанія продовжує експортувати продукцію, але є і втрати: нафтовидобувні гіганти поставили співробітництво із нами «на паузу», не віддають нам «довгі» проектні замовлення через війну і пов’язані з нею ризики.
  • електроенергія: наразі наші підприємства обмежені у споживанні е/е, що змушує ІНТЕРПАЙП перебудовувати виробничі процеси, виготовляти більше продукції у нічні зміни та працювати на мінімальних обертах вдень.

«Дев’ять місяців війни показали, що український бізнес здатен надійно тримати економічний фронт. Виробляти продукцію та експортувати, незважаючи на блокаду портів та обмеження електроенергії, і разом з тим надавати допомогу військовим та цивільним. Українці – незламні, і перемога буде за нами», - сказала Людмила Новак.