Лауреати конкурсу "Молода людина року АТ "Турбоатом"

31 березня 2021 року на "Турбоатомі" нагородили дипломами переможців та лауреатів конкурсу "Молода людина року АТ "Турбоатом", який проводиться на підприємстві втретє.

У конкурсі взяли участь 22 робітники підприємства у віці до 35 років. Конкурс проводився за трьома номінаціями: "Наукова діяльність", у якій визначався один переможець та один лауреат, "Діяльність у галузі виробництва" - два переможці та один лауреат, "Громадська діяльність, культура та спорт" - один лауреат. Переможці конкурсу візьмуть участь у харківському міському конкурсі "Молода людина року" у 2021 році.

Метою цього заходу є виховання активної громадянської позиції та підтримка обдарованої молоді підприємства.

Оцінювання представлених на конкурс заявок здійснювалося експертною радою АТ "Турбоатом" більшістю голосів.

Нагороди вручили заступник генерального директора Дмитро Нестеренко та голова Молодіжної ради підприємства Олександра Мороз.

У своїй вступній промові Дмитро Нестеренко привітав усіх присутніх із досягненням та побажав подальших успіхів у роботі. "Ви - опора нашого підприємства, майбутнє "Турбоатома". Від імені адміністрації дякую вам за працю", - сказав Дмитро Нестеренко. Також він подякував керівникам підрозділів та головам цехових комітетів за підтримку молодих спеціалістів та їхній розвиток у професійному та суспільно корисному напрямку.

Олександра Мороз, звертаючись до переможців та лауреатів конкурсу, відзначала, що вони успішно представляють "Турбоатом" у місті. "Цього року серед молоді підприємства – ви найкращі! Ви розумні та сильні, талановиті та спортивні, ви – фундамент майбутнього! Ми бажаємо вам плідно працювати, досягати мети й здійснювати свої мрії!", - сказала Олександра Мороз.

У номінації "Наукова діяльність" переможцем визнано провідного інженера-конструктора СКБ "Турбоатом" Ірина Решитько, яка професійно виконує теплові розрахунки проточних частин та теплових схем, розрахунки паророзподілу, профілювання напрямних та робочих лопаток парових турбін для ТЕС і АЕС. Бере активну участь у розробці спільного з Інститутом проблем машинобудування інноваційного проєкту по модернізації циліндру низького тиску з титановою лопаткою 1200 мм парових турбін для АЕС "Пакш". Є співавтором патенту на волого-паровий турбінний ступінь.

Лауреатом у номінації "Наукова діяльність" визнано провідного інженера Центральної заводської лабораторії Любов Сластьон, яка очолює санітарно – промислову групу хімічної лабораторії. У 2020 році присуджено премію Президента України для молодих вчених за роботу "Створення робочих лопаток та діафрагм останніх ступенів парових турбін". Під її керівництвом санітарно-промислова група хімічної лабораторії ЦЗЛ пройшла моніторинг стану системи керування вимірюванням згідно з вимогами ДСТУ.

В номінації "Діяльність у галузі виробництва" переможцями стали токар-карусельник 5 розряду цеху 72 Дмитро Невечеря, який виконує токарно-карусельні роботи, що потребують високої точності виготовлення, та Електрозварник ручного зварювання 6 розряду цеху 53 Олександр Пліщенко, наймолодший бригадир електрозварників, який застосовує передові технологічні процеси, займається конструктивним наплавленням на установці автоматичного зварювання, зварюванням роторів парових турбін для ТЕС та іншого турбінного обладнання.

Лауреатом у номінації "Діяльність у галузі виробництва" визнано токаря 6 розряду цеху 83 Сергія Федя - він професійно виконує роботи з механообробки деталей під складання напрямних апаратів під остаточне збирання, механічну обробку сервомоторів та масло приймачів на унікальному токарно-гвинторізному верстаті.

У номінації "Громадська діяльність, культура та спорт" лауреатом обрано начальника дільниці цеху 67 Євгена Роговського. Пройшов трудовий шлях від електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування до начальника дільниці. Бере активну участь у спортивному та культурному житті підприємства та міста. Є учасником студії творчості "Всі свої". Займається танцями та навчає своєї майстерності співробітників підприємства, є учасником та лауреатом всеукраїнських конкурсів.

Турбоатом