Осенний строительный форум. Львов. Украина.

В Україні немає іншої альтернативи, ніж об’єднатися, провести широкомасштабну термомодернізацію та впровадити енергоефективні заходи.

Одним з таких заходів є Осінній Будівельний Форум, який поєднує в собі ряд міжнародних спеціалізованих виставок: «БудЕКСПО-Осінь», «Опалення» та «Альтернативна енергетика» під гаслом «На шляху до енергоефективності». Даний захід передбачає поширення інформації про раціональне використання енергетичних ресурсів, досягнення економічно доцільної ефективності використання місцевих видів палива за сьогоднішніх умов.

В рамках Форуму буде представлено

САЛОН Твердопаливних котлівоб’єднає всі відомі бренди, а професіонали у цій сфері ділитимуться своїм досвідом і напрацюваннями. Крім цього, розроблена низка заходів з енергозбереження, які допоможуть знайти відповіді на наступні питання: Як заощадити енергію та власні гроші? Як утеплити будинок? Як отримати тепло без газу? Як вибрати котел?

Форум відбуватиметься при тісній співпраці з Львівською Обласною Державною Адміністрацією, Львівською Міською Радою, Асоціацією Енергоефективні міста, Асоціацією Європейських Інновацій, Асоціація будівельників «Будіндустрія» та іншими. Також, Форум підтримують Міжнародні фінансові цільові програми, які активно діють на Україні.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених і небайдужих до будівництва енергонезалежної держави з 6 – 9 жовтня 2015 р. за адресою м. Львів, вул. Мельника, 18 (Палац спорту «Україна»).

www.galexpo.com.ua