Осінній Будівельний Форум

Ювілейний 25 виставковий сезон «Галицьких Експозицій» продовжується  Осіннім Будівельним Форумом під час якого відбудуться: XXXII міжнародна виставка “БудЕКСПО-осінь”, IX спеціалізована виставка “Опалення”, і IX спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика»  під гаслом «На шляху до енергоефективності». Виставки триватимуть з 6 - 9 жовтня ц.р. в приміщенні Палацу спорту “Україна” (м. Львів, вул. Мельника,18).

Генеральним спонсором виступила компанія Аерок, з якою легко будувати!!!

У виставках братимуть участь понад 120 виробничих та торгових  фірм з усіх регіонів України, які запропонують широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, енергозберігаючі технології, сучасні системи опалення, вентиляції і кондиціонування, методи використання альтернативних видів енергії та багато іншого.

Вперше буде представлено Салон твердопаливних котлів, який зібрав разом, на одному майданчику понад 30 виробників, зокрема: Дзензелівський котлобудівельний завод, STROPUVA, WarmHaus, ППФ «Компанія Квартал» «ION», ПП «Компанія - ЕкономТепло», Компанія Альтеп-центр, ТзОВ «Нотеус»,  ТОВ «Металіст», ТОВ «Ідмар-Україна», ТОВ «Мегаватт», ПП «Віта Клімат»,  ТОВ «Сучасні Ефективні Технології», ТОВ «Фаворит АМ», ТВФ «Унсерв», ТОВ «Стугна», ТОВ «ЦХТ», ПП «ФБС», Мережа ТЕПЛОКРАМ, ТОВ «Євротер-Тернопіль» і, які готові поділитись своїм досвідом та напрацюваннями та зможуть надати відповідь на питання: як правильно вибрати котел!

Цього року склад учасників поповнився низкою підприємств, які вперше презентуватимуть продукцію на Осінньому Будівельному Форумі. Серед них: МПП «Свій дім» (теплоізоляційне покриття); ТОВ «БАРЕКС МАРМУР» (натуральний камінь);  ТОВ «ЗІКО» (фільтраційне  і насосне обладнання); Компанія «Ексімтек ПЛЮС» (системи блискавкозахисту та кабельного обігріву); "КБ-ЕКОПРОЕКТ" (виробник очисних систем ТМ "ОАЗИС", місткостей, басейнів); ТзОВ  «Ісокор-Україна» (продукція для очищення та захисту поверхонь від забруднень та атмосферного впливу); Компанія «ЮНІТОП» ( відеоспостереження MOBOTIX, систем контролю і управління доступом SIMONS-VOSS, а також систем розумного будинку і управління електрикою DigitalSTROM); ТОВ «Компанія Мега Тон» (опалювальна техніка); ТОВ «Агрімотор Україна» (виробництво та продаж електродвигунів, бетонозмішувачів, газонокосарок, мотокультиваторів, мотооприскувачів, садово-господарських візків), Walraven Group

Необхідність у заміні традиційних джерел теплопостачання на альтернативні, зумовила активність з боку учасників Осіннього Будівельного форуму представити відвідувачам інноваційні та енергоефективні технології, зокрема: сонячні батареї, вітрогенератори, теплові помпи, джерела безперебійного живлення, генератори (ТОВ “ЕКО-СТ”); економні керамічні електричні панелі "Teploceramic" (ТОВ "Артхауз Трейд"); водяні інфрачервоні стельові кліматичні панелі (ТОВ «ЕФФІ»); довгохвильові обігрівачі (ПП «ЛТЦ «Мередіан»); сонячну систему (PrometheOS); каміни, біокаміни, дизайнерські рішення систем опалення (ТОВ «Студія тепла»); високоякісні внутрішньопідлогові, надпідлогові і плінтусні конвектори (Fancoil Ukraine-west); газогенераторні установки (ТОВ «ГАЗГЕНЕРАТОРБАУ»); каміни, топки (ТОВ «Енергозберігаючі системи»), теплові насоси (ТОВ «Нібе-Україна» і ТОВ «Стала Енергія»); радіатори (ТОВ «Терморос»)

Вартують уваги європейські рішення щодо утеплення та термосанації будинків за шведською технологією від ТОВ «Сканрок-Україна».

Елегантний та практичний спосіб оздоблення вікон, що створює приміщенню неповторний вигляд представить представник польської компанії-виробника ТОВ «Франс Гардінер» (Franc Gardiner Ltd);

Вишуканість і неповторність інтер’єру у Вашому будинку додадуть ексклюзивні меблі ручної роботи від ПП «Песа», ПП «Лео-дизайн» і які зможуть втілити будь-які дизайнерські рішення чи інші технічні завдання.

Цікавість до інформації про енергозберігаючі технології наростає. Це не дивно, адже від їх впровадження і застосування залежить більш ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та суттєве зниження грошових витрат. Тому, в рамках ОСІННЬОГО БУДІВЕЛЬНОГО ФОРУМУ запланована насичена програма супутніх заходів, яка передбачатиме поширення інформації серед населення про місцеві види палива, про те, як діє програма кредитування з енергоефективності та утеплення будинків (АТ «Ощадбанк», Банк Львів, АБ «Укргазбанк»), а також  про досвід реалізації  енергоефективних заходів в ОСББ (Ресурсний центр для ОСББ), комплексне відновлення дерев’яних вікон (GIZ Німецьке товариство міжнародного співробітництва), про практичні підходи до використання відновлювальної енергетики (Агенція Європейських Інновацій), про реалізація енергозберігаючих заходів в житловому секторі, навчальних та медичних закладах (Агенція Будівельників «Будіндустрія») та багато іншого.

За сприяння відділу енергоменеджменту управління економіки ДЕП ЛМР буде проведено навчальний семінар для енергоменеджерів м. Львова.

В рамках виставки буде представлений проект Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва». Він спрямований на виконання комплексного технічного обстеження підприємств, визначення за допомогою вимірювального обладнання параметрів технологічних процесів, енергетичних та матеріальних витрат, а також використання розрахункових методів для розробки технічних рішень щодо вдосконалення виробництва.  

Надіємось, що активна участь у роботі  Форуму дозволить  запровадження  енергозберігаючих технологій в інфраструктуру  міста та області і принесе користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної будівельної галузі. 

Зробимо наше майбутнє енергонезалежним!