Представники космічного сектору України взяли участь у Міжнародній виставці оборонної промисловості у Польщі

У період з 06 по 09 вересня представники НКАУ та низки установ і підприємств космічного сектору України взяли участь у Міжнародній виставці  оборонної промисловості (MSPO-2022), що проходила у м. Кельце (Республіка Польща).

За підтримки Польського космічного агентства в рамках MSPO-2022 організовано експозицію ДКА на якій представлено зразки продукції українських компаній космічної галузі та відповідні інформаційні матеріали.

Також особливою популярністю у відвідувачів користувалась експозиція «За нашу свободу», організована Канцелярією прем’єр-міністра Польщі та Міністерством оборони України. Тут було показано чотири одиниці бронетехніки російських окупантів, підбиті під час бойових дій на українській землі. Це 152-мм САУ «Мста-С», БТР-82, бронеавтомобіль «Тигр», а також танк Т-72.MSPO посідає третє місце серед усіх європейських виставок після Паризької та Лондонської та є основним міжнародним заходом у Східній Європі для представлення військової техніки та технологій. В рамках виставки також проводяться ділові зустрічі між виробниками з різних континентів та органами оборонного сектору.

Цього року на MSPO свою продукцію представили понад 400 компаній з 33 країн світу.