Ракетний удар по харківському заводу

Російські окупанти ввечері 28 червня завдали ракетного удару по заводу "Машгідропривід" у Слобідському районі Харкова.

Загиблих та поранених немає. 

За попередніми даними військових, які оглянули місце влучання, російська армія завдала удару з ракетного комплексу "Іскандер".

У момент обстрілу на підприємстві перебували нічні охоронці. Вони не поранені.

Від влучання ракети зруйнована будівля заводу, близько 1 тис. кв. м вигоріли. Також вибуховою хвилею пошкоджені промислові цехи, фрагменти цегляної стіни розкидані в радіусі до 50 метрів. Уламки металевого профілю, яким був покритий дах, закинуло на високовольтні лінії. Про це повідомляє Суспільне.

Завод "Машгідропривід" випускав гідроциліндри для сільгосптехніки, машин комунального господарства тощо.

"Після 24 лютого ми не змогли відновити ті обсяги, які були, і більше займалися підсобними роботами. А після сьогоднішньої ночі підприємство повністю зруйноване, повністю зупинене, люди втратили роботу", — каже заступник директора підприємства Володимир Світличний. За його словами, роботу втратили близько 100 людей.

Світличний вважає, що поцілили по підприємству за наведенням або за встановленим раніше маяком.

"Один вибух потужний. Прямо в центрі цеху величезна вирва, тобто явно цілеспрямовано сюди цілилися: чи маяк стояв, чи наводили. Цех стоїть уздовж вулиці, мабуть, тут ходили, і за наведенням. Ну дуже точно, видно — вирва прямо в центрі цеху, значить, за наведенням", — говорить заступник директора.