РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ-2017

З 21 по 24 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбувся XVІ Міжнародний промисловий форум - найбільша в Україні виставкова подія машинобудівної тематики, з 2005 року офіційно сертифікована та визнана UFI - Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії.

У Міжнародному промисловому форумі 2017 року взяли участь 337 підприємств, що представили технології та проукцію з 29 країн світу: Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Іспанії, Італії, Китаю, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Південної Кореї, Польщі, Сербії, Словаччини, Словенії, США, Туреччини, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії. Загальна площа експозиції склала 17 000 кв.м., виставку відвідали 11 236 фахівців.

Перший Віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Іванович Кубів та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Петрович Бровченко відвідали Міжнародний промисловий форум та уважно ознайомилися з експозиціями підприємств машинобудівної галузі України.

Підприємства вітчизняного машинобудівного комплексу гідно презентували на стендах свою продукцію та розробки у галузі металообробки, приладобудування, вантажопідйомного та складського обладнання.

Відмінною рисою цьогорічного Промислового форуму стала значна кількість обладнання для лазерного розкрою металу.

Традиційно вражали бездоганною якістю та різноманітністю продукції експозиції промислового інструменту та металообробних центрів з ЧПУ, зварювального та плазмового обладнання, робототехніки, привідної, і компресорної техніки, редукторів, підшипників та комплектуючих для практично всіх галузей промисловості.

У рамках спеціалізованої виставки «УкрЗварювання» цього року відбулися XII Відкритий конкурс професійної майстерності зварників України «Золотий кубок Бенардоса - 2017» та науково-практична конференція «Сучасні проблеми зварювального виробництва» - заходи, спрямовані на підвищення престижу робітничих професій та заохочення спеціалістів-професіоналів галузі.

Експозиція спеціалізованої виставки «Підйомно-транспортне, складське обладнання», крім насичених високоякісною професійною продукцією стендів компаній-виробників, пожвавлювалася шоу-демонстрацією роботи навантажувальної техніки.

Інтерес професійної аудиторії до продукції тематики «Безпека виробництва», безумовно, сприятиме у перспективі виконанню вимог до інтеграції України в економічний простір Євросоюзу у сфері безпеки та охорони праці.

Зростання інтересу до українського ринку у світі підтверджується розширенням колективних експозицій виробничих підприємств з Китаю, Туреччини та Чехії, які цього року містили значну кількість натурних зразків продукції.

Загалом, порівнюючи якісне та кількісне наповнення виставки з попередніми роками, можна спостерігати зростання уваги до інноваційних технологій та тенденцію до їх поступового впровадження у вітчизняному виробництві. У рамках Міжнародного промислового форуму у 2017 році відбулася низка науково-практичних семінарів та конференцій, присвячених новітнім промисловим технологіям, автоматизації виробництва та контролю якості.

Організатор Форуму - Міжнародний виставковий центр - висловлює вдячність компаніям та заводам, які протягом багатьох років обирають Промисловий форум. Ми щиро раді, що основний склад наших учасників не змінюється вже більше десяти років, та сподіваємося на зустріч під час наступного Міжнародного промислового форуму, який відбудеться 20-23 листопада 2018 року.