Сучасні технології та обладнання для зварювання на спеціалізованій виставці УКРЗВАРЮВАННЯ у рамках Промфоруму

Незабаром гостинно відкриє свої двері XX МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ-2021 – головна виставкова подія в галузі машинобудування, сучасних технологій металообробки та промислового обладнання. Цього року Форум відбудеться в ювілейний 20-й раз та об’єднає провідних виробників і постачальників обладнання та технологій з 18 країн світу. За роки існування Форум став традиційним місцем зустрічі професійного співтовариства експертів та бізнес-майданчиком для консолідації зусиль всіх зацікавлених представників науки, освіти, виробництва і бізнесу. Висока репутація виставки підтверджена сертифікатом Всесвітньої Асоціації виставкової індустрії (UFI).

Одним з центральних місць Форуму, за сталою традицією, є експозиція спеціалізованої виставки УКРЗВАРЮВАННЯ. Відвідувачам демонструватиметься сучасна продукція зварювального призначення, яка охоплює широкий спектр обладнання для зварювання, різання, обробки поверхні, нанесення захисних покриттів та представлені такі процеси, як розвиток наукоємних технологій, підвищення ефективності зварювального виробництва, впровадження парадигми Індустрія 4.0 в зварювальні технології, нові рішення автоматизації процесів зварювання, інноваційні методи управління в зварювальному виробництві, 3D моделювання і програмування систем зварювання.

На стендах учасників виставки компаній: Magmaweld, Бінцель Україна ГмбХ, Джейсік Україна,  Ідель, Корсал, Патон Інтернешнл, Самміт, Теславелд, Тріада ЛТД, численні відвідувачі матимуть змогу ознайомитися  не лише з новинками в лінійці продукції, але й спостерігати за майстерною роботою зварювальників-демонстраторів під час живої демонстрації обладнання.

В експозиції представлені зварювальні роботи від провідних світових виробників ABB, Crobotr, Fanuc, Kuka, OTC Daihen, Panasonic, Yaskawa Motoman. Поспостерігати за впевненими граціозними рухами роботів та ознайомитися з продуктами в галузі програмного забезпечення для управління роботами, технології проектування, моделювання і конструювання робототехнічних комплексів, зварювальним оснащенням можливо на стендах компаній: 2-Дельфін Інжиніринг, Robot Welding Systems, John Greaves (Бердянські жниварки), Бінцель Україна ГмбХ, ДСМ-Групп, Інвестиції та зростання, КБ Роботікс Інженерія, Тріада ЛТД.

Вітчизняні виробники Вітаполіс, Дніпрометиз, Суми-Електрод, ТМ.Велтек представлятимуть матеріали для зварювання, наплавлення та напилення власного виробництва.

Невід’ємною частиною виставки є експозиція портальних машин для термічного розкрою металу від українських компаній-виробників Андіс-Техно, Артіль, Донмет, Тесла Промтехгруп, Фаворит-АМ.

Вперше участь у виставці УКРЗВАРЮВАННЯ заявили:

Weldman OÜ (Естонія). Компанія пропонує технологічні продукти і сервіси для діджиталізації зварювального виробництва в рамках Індустрія 4.0. wAxe – онлайн-сервіс з керування зварювальним виробництвом, який дозволяє вирішувати задачі: керування зварювальною документацією, аналіз атестованих зварювальних технологій, забезпечення простежуваності зварювальних робіт, керування підрядниками. Weldspace – портал сертифікованих зварників, який дозволяє знайти необхідного кваліфікованого фахівця для проекту, в необхідному місці. Weldtech – онлайн-платформа для формування і розвитку компетенцій зварювального персоналу в рамках концепції безперервного навчання (Lifelong Learning).

SAPI Sandstrahl und Anlagenbau GmbH (Німеччина) – виробник дробоструминного та фарбувально-сушильного обладнання. Обладнання демонструватиметься наживо.

Комплексні рішення питань аспірації та промислової вентиляції пропонуватимуть вітчизняні виробники Атон Сервіс та Фабрика рукавних фільтрів.

Щорічно в рамках виставки відбувається конкурс професійної майстерності зварників “Золотий кубок Бенардоса”. Конкурс призваний підвищити престиж професії зварника, а також заохотити фахівців-професіоналів галузі. Цьогорічний конкурс проводитиметься за компетенціями: 111/MMA– ручне дугове зварювання вкритим електродом, 135/MAG – дугове зварювання плавким електродом в середовищі активних газів, 141/TIG – дугове зварювання вольфрамовим електродом в середовищі інертних газів.

Крім того, в рамках виставки проводитимуться заходи насиченої ділової програми. Всі охочі зможуть прослухати змістовні доповіді від учасників виставки, взяти участь у жвавих дискусіях, дізнатися критично важливу інформацію, необхідну для планування майбутніх кроків розвитку бізнесу, а також привернути додаткову увагу до компанії.

XX МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ-2021 відбудеться з 16 по 19 листопада 2021 року в павільйонах 2, 3 (вхід 3-А, 3-С) Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”).

Час роботи виставки:

16 листопада 10:00-18:00

17 листопада 10:00-18:00

18 листопада 10:00-18:00

19 листопада 10:00-16:00

Вхід на виставку безкоштовний, з обов’язковим температурним скринінгом на вході та за наявності захисної маски.

З більш детальною інформацією щодо заходів ділової програми, списку учасників тощо можна ознайомитися на офіційному сайті.