У Києві 16-19 листопада з успіхом пройшов ХХ-й Міжнародний промисловий форум Промфорум-2021

Нинішнє ювілейне проведення Форуму об’єднало близько 250 провідних виробників і постачальників обладнання і технологій з 18 країн світу, які на площі понад 15 000 м² представляли найсучасніші досягнення інженерної та науково‑технічної думки.

Експозиція спеціалізованої виставки Металообробка, яка традиційно займає центральне місце Форуму, цього року зібрала понад 110 компаній, серед яких такі всесвітньо відомі лідери-гіганти, як DMG MORI, DURMAZLAR MAKINA, АБПЛАНАЛП УКРАЇНА, АЛІСТА, АРАМІС, ДОНМЕТ ЗАВОД АВТОГЕННОГО ОБЛАДНАННЯ, ФАВ КИЇВ, БИСТРОНІК УКРАЇНА, МАШІНТЕХ, ALFLETH ENGINEERING AG, DENER MAKINA, GALIKA AG, СТАН‑КОМПЛЕКТ, HERMLE WWE AG, KNUTH WERKZEUGMASCHINEN GmbH та багато інших.

Серед примітних прем’єр Форуму було розширення найактуальнішої тематики Автоматизація експозицією Робототехніка, що обумовлено світовим трендом стрімкого розвитку роботизації у промисловості. Її експозиція представляла сучасні рішення для автоматизації виробництва, систем управління технологічними процесами та об'єктів промисловості в цілому, а надзвичайна актуальність тематики підтверджена тим, що у перших лавах її учасників з’явилися такі гранди світової промисловості, як АВВ, KAWASAKI ROBOTICS, CROBOTP та інші провідні виробники галузі.

І, безумовно, одним з головних місць тяжіння фахівців стала експозиція виставки УкрЗварювання. І не тільки тому, що до списку провідних світових виробників галузі - постійних учасників виставки, додалися нові не менш відомі фірми, зокрема - Weldman OÜ (Естонія), яка пропонує технологічні продукти і сервіси для діджиталізації зварювального виробництва в рамках Індустрія 4.0., SAPI Sandstrahl und Anlagenbau GmbH (Німеччина) - виробник дробоструминного та фарбувально‑сушильного обладнання та інші. А й тому, що відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися не лише з новинками в лінійці продукції, але й спостерігати за демонстрацією роботи обладнання наживо.

ФОТОЗВІТ