У Львові відбулися біржові торги

Товарна біржа «Львівська Універсальна» провела загальні біржові торги лісопродукцією державних лісогосподарських підприємств заготівлі 4 кварталу 2015 року.

Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ на торги виставили понад 48 тис. кубометрів лісопродукції. Для забезпечення сировиною внутрішнього товаровиробника було запропоновано 9,5 тис. кубометрів пиловника ялини; 4,3 тис. кубометрів – пиловника ялиці; 2,2 тис. кубометрів – пиловника дуба; 3,6 тис. кубометрів – пиловника бука. Окрім цього, для потреб переробників було запропоновано 6,0 тис. кубометрів хвойної технологічної сировини для переробки та 3,5 тис. кубометрів твердолистяної технологічної сировини для переробки.

У торгах брали участь 135 учасників. Це, переважно, деревообробні підприємства Львівщини ( 75 %), а також підприємства з Івано - Франківської, Волинської, Рівненської, Закарпатської областей.

Торги пройшли у напруженій обстановці. Особливим попитом, як і на попередніх торгах, користувались пиловники дуба та ялини, технологічна сировини для переробки хвойних та твердолистяних порід, які були реалізовані на 100%. Не користується попитом на внутрішньому ринку в достатній мірі пиловник ялиці. Не реалізовані залишились і дрова для опалення.

Для більш повного забезпечення сировиною переробників, будуть проводитись додаткові торги. Усіх, хто бажає придбати сировину, просимо подати заявки для участі в додаткових торгах (дати та час проведення торгів розміщено на сайті біржі «Львівська Універсальна»).

Відділ лісових ресурсів,
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

www.derevo.info