Український виробник всюдиходів запускає завод у Туреччині

Українська компанія з виробництва всюдиходів Sherp завершила роботи із запуску заводу в турецькій Бурсі. Офіційне відкриття виробництва заплановано на 26 квітня. Про це повідомляє турецьке видання Daily Sabah

Компанія Sherp повідомила про плани розпочати виробництво у Туреччині вісім місяців тому. Тепер вона представила нову багатофункціональну позашляхову модель YETX. Масове виробництво цих всюдиходів розпочнеться у Бурсі у травні.

 

 

 

Розроблена для складних умов рельєфу, модель YETX, яка має 2,8 метра у висоту, 4 метри в довжину і 2,5 метра в ширину, може легко долати перешкоди до метра і використовуватися на схилах до 35 градусів.  

 

Зазначається, що техніку можна використовувати в пошуково-рятувальних операціях, ліквідації лісових пожеж і службах швидкої допомоги в районах і водоймах, куди не можуть дістатися звичайні автомобілі, також віддають перевагу гірничодобувним, енергетичним і гуманітарним організаціям.


 

 

Erman Ersöz, генеральний менеджер Orso Off-Road Solutions, повідомив, що всюдихід має понад 10-річну інженерну історію та виробляється в Києві з 2015 року.

 "Компанія Sherp вирішила зробити цю інвестицію, покладаючись на індустріалізацію Бурси, кваліфіковані людські ресурси та географію Туреччини", - підкреслив Erman Ersöz. Він додав, що у 2024 році буде запущено другу чергу виробництва.