"Укренергомашини" відвантажили електродвигуни для європейської країни

10 червня 2022 року АТ "Українські енергетичні машини" відвантажили шість тягових електродвигунів для польської залізничної компанії NEWAG SA.

Контракт на виготовлення та постачання електродвигунів типу ED118AU1 для тепловозів та електровозів укладено у травні 2022 року.

За словами головного конструктора з електротягового обладнання Андрія Залати нові електродвигуни виготовлені для модернізації тягового рухомого складу європейських залізниць. Дана модернізація та ремонт локомотивів виконується на польському підприємстві NEWAG.

Також він зазначив, що у подальшому планується розширення специфікації тягового електрообладнання, яке буде використовуватися при модернізації локомотивів або виготовленні нових.

«В цей непростий час підприємство «Українські енергетичні машини» продовжує працювати над виконанням замовлень для покращення економічної безпеки регіону та країни в цілому», - підкреслив Андрій Залата.

Протягом 2022 року "Укренергомашини" планують виготовити та поставити до 300 електродвигунів.

Компанія NEWAG SA є провідним польським виробником електричних та дизельних пасажирських транспортних засобів, електричних та дизельних локомотивів, а також вагонів метро та трамваїв.

Видео