Виставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2017» запрошує до Львова

Традиційно наприкінці весни (30 травня – 2 червня ) у Львові відбувається знакова подія – спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «ДЕРЕВООБРОБКА».

Завдяки високому авторитету, що його виставка зміцнює з року в рік, галузеві компанії цінують свою присутність на заході, адже це важливий крок на шляху до побудови успішної та процвітаючої компанії.

Виставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2017» – це важливий крок на шляху до того, щоб стати компанією майбутнього. Тож, щоб дізнатися останні тенденції у деревообробній галузі, оновити свої знання, отримати нові контакти, натхнення та безліч нових ідей, Вам слід відзначити у календарі виставку «ДЕРЕВООБРОБКА», як подію, яку варто обов’язково відвідати, особливо тоді, коли виставка 20 ЮВІЛЕЙНА!

Цього року  на Вас чекають більше 150 компаній, які представлять понад 450 брендів, як вітчизняного та іноземного виробництва з 25 країн світу.


Виставка ДЕРЕВООБРОБКА відображає весь комплекс обладнання яке використовується на деревообробному підприємстві. Багато компаній демонструють обладнання власного виробництва, а саме стрічкові  лісопильні рами, горизонтальні та вертикальні пилорами, фрезерні, багатопильні та корувальні деревообробні верстати. Великий сегмент  виставки займає експозиція обладнання для сушіння деревини. Невід’ємною частиною є також матеріали та засоби для захисту деревини, лакофарбові матеріали, клеї тощо. Без шліфувального та ріжучого інструменту та інших видів дереворізального інструменту не обходиться ні один виробничий процес, одже на виставці він також присутній. Аспіраційне та вентиляційне обладнання порадує широким вибором.

Виставка відбувається за підтримки Української Асоціації деревообробників України, яка постійно проводить зустрічі та дискусійні панелі з Членами Асоціації де обговорюються актуальні питання, які хвилюють представників деревообробного ринку.

Виставка безперечно має авторитет та Статус, адже багато років підряд з нами наші постійні учасники, а саме: ПП Ющишин, Мост-Україна/WoodMizer, компанія Станкодніпро, Доліньо, Фельдер-Україна, Маркетліс, ТОВ Лейтц Інструменти Україна, Техноліс, ITA Tools, МВМ-Захід, Лойко Україна, Тул-Інжиніринг, МВМ-Київ, Д Лайт, AUTRA. Особливий Статус має компанія Ройек-Львів, яка є ідеологом створення виставки Деревообробка та впродовж багатьох років приймає активну участь в організації та підготовці до виставки.

В 2017 році до нас приєднались нові компанії Лакофарбовий завод Аврора, ТОВ Аллорі, Руд Екзост систем, НБК Сенсор, ТОВ Лінеар, ТМ Remmers декілька компаній з сусідньої нам Республіки Польща, а саме Fanum (Польща) (на стенді ПП Ющишин), Anna, Resbud, Inter-bud, є також компанії з Італії: Fink SRL,  VALMAGGI CALDAIE SRL, COSTRUZIONI NAZZARENO SRL, TERMOLEGNO SRL, які представлять дереворіжучий інструмент, другий рік підряд приймає участь компанія SIA RMP (Литва), Wrawor  (Словенія), Katres (Чеська Республіка). Цьогоріч на стенді компанії Ройек-Львів буде представлена нова компанія REMA (Польща) і т.д.

Щодо ділової програми виставки хочеться відмітити великий інтерес та ініціативу з боку Львівської державної обласної адміністрації, яка планує організувати Раду Лісового Сектору та обговорити актуальні проблеми деревообробного ринку зокрема ………. Будуть обговорені питання щодо сертифікації на інформаційному семінарі від компанії FSC, також львівські науковці з НЛТУ  приготували дуже цікаві розробки для українських деревообробників, які приїдуть з різних куточків нашої країни, адже по статистиці відвідувачі приїжджають на виставку з 25 областей України, та з 10 країн світу.

Виставка Деревообробка – це безперечно професійний майданчик де представлено багато новинок, а саме декілька з них: новинка від торгової марки NASTO - Прес гідравлічний для щита (гарячий), який призначений для високопродуктивного склеювання дерев’яних заготовок у ме­блеві щити; однією з "родзинок" виставки стане Кромкооблицювальний верстат Akron 1400 Biesse, на стенді ПП Ющишин Ви зможете ознайомитись з таким обладнанням: обробним центром  з ЧПУ Fanum Sigma ZM, горизонтальною стрічковою пилорамою Wirex CZ-2, крайколичкувальним верстатом Holztechnik MaxiMax 1991 і т.д.

Час проведення виставки:  30 травня – 2 червня.

Місце проведення : м. Львів, вул. Щирецька, 36, ВЦ «Південний-ЕКСПО»

Ми впевнені, що цьогорічна виставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2017» буде успішною як для учасників, так і для відвідувачів, а результатом її роботи стануть взаємовигідні контракти, домовленості та контакти, що стимулюватимуть подальший розвиток як окремих підприємств, так і загалом деревообробної, меблевої та лісової галузей України.

 

www.galexpo.com.ua/derevo