Запрошуємо відвідати “Волонтер-Експо”

Запрошємо до спеціалізованого заходу «Волонтер-Експо», що пройде 10-12 листопада 2022 року в Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

 

 

Всі ми впевнені в перемозі Збройних Сил України над ворогом, що підступно напав на нашу рідну країну. Завдяки дружнім країнам, які підтримують Україну в боротьбі проти російських загарбників, українські воїни на сьогоднішній день мають найсучасніше озброєння та техніку.


Волонтери і українські підприємства щоденно працюють над сучасними розробками для військових і потребують демонстрації та ознайомлення з ними широких військових кіл.

 

 

Допомогти вирішити ці питання має спеціалізований захід «Волонтер-Експо». Протягом 3 днів в рамках заходу учасники будуть мати можливість продемонструвати розробки і продукцію, яка потрібна ЗСУ, взяти участь в обговореннях і презентаціях новинок, поспілкуватися з військовими та волонтерами та визначитися з їхніми потребами.

 

 

Запрошуємо всіх небайдужих підприємців та волонтерів до участі та співпраці на виставковому майданчику в рамках заходу «Волонтер-Експо».

 

 

Детальніше за посиланням