Установить газобаллонное оборудование (ГБО) в Харькове, Киеве
Ecrib.ru - Промышленный портал
Доска бесплатных объявлений isADS.ru
 • У Києві 16-19 листопада з успіхом пройшов ХХ-й Міжнародний промисловий форум Промфорум-2021

  26.11.2021
  У Києві 16-19 листопада з успіхом пройшов ХХ-й Міжнародний промисловий форум Промфорум-2021

  Нинішнє ювілейне проведення Форуму об’єднало близько 250 провідних виробників і постачальників обладнання і технологій з 18 країн світу, які на площі понад 15 000 м² представляли найсучасніші досягнення інженерної та науково-технічної думки.

  Читать далее

 • Сучасні технології та обладнання для зварювання на спеціалізованій виставці УКРЗВАРЮВАННЯ у рамках Промфоруму

  29.10.2021
  Сучасні технології та обладнання для зварювання на спеціалізованій виставці УКРЗВАРЮВАННЯ у рамках Промфоруму

  На стендах учасників виставки компаній: Magmaweld, Бінцель Україна ГмбХ, Джейсік Україна, Ідель, Корсал, Патон Інтернешнл, Самміт, Теславелд, Тріада ЛТД, численні відвідувачі матимуть змогу ознайомитися не лише з новинками в лінійці продукції, але й спостерігати за майстерною роботою зварювальників-демонстраторів під час живої демонстрації обладнання.

  Читать далее

 • ИНТЕРПАЙП расширяет производство труб для машиностроения

  21.09.2021
  ИНТЕРПАЙП расширяет производство труб для машиностроения

  В сентябре 2021 года на днепровской площадке завода «Интерпайп Нико Тьюб» завершился инвестиционный проект по созданию собственного производства холоднокатанных труб малого диаметра 21-32 мм.

  Читать далее

 • З Днем Незалежності!

  20.08.2021
  З Днем Незалежності!

  І в найкращі, і в найскладніші моменти громадяни України залишаються оптимістами. Ми віримо у свою країну, в її гідне майбутнє – ми обов'язково станемо заможною, демократичною державою.

  Читать далее

 • Новий проєкт НІБУЛОН

  18.08.2021
  Новий проєкт НІБУЛОН

  Спуск проходив у робочій обстановці, адже поруч зі стапельним майданчиком не припиняються роботи над зведенням другого судна цього проєкту. За традицією хрещена матір нового судна розбила на щастя пляшки із шампанським об його борт. Почесну роль виконала досвідчена кранівниця заводу Олена Корнеєва. Замовлення проєкту В5000М – це модернізовані несамохідні судна, які фахівці суднобудівного заводу та судноплавної компанії «НІБУЛОН» удосконалили відповідно до досвіду експлуатації суден попереднього проєкту на українських річках, а також на основі досвіду судноплавства Америки і Європи. Оптимізована конструкція нового судна покращує його прохідність та маневреність, а суттєва вантажомісткість – 5000 тонн – дозволяє ефективно нарощувати обсяги транспортованого збіжжя та експортні показники компанії. Відповідно, із введенням в експлуатацію подібних суден флот «НІБУЛОНа» здатен оперативно доставляти більші суднові партії вантажів із перевантажувальних терміналів компанії на річках та в м. Миколаєві на зовнішній рейд і, як наслідок, наростити обсяги річкових перевезень та перевалки.

  Читать далее

 • Відбувся успішний пуск ракети-носія середнього класу «Антарес»

  11.08.2021
  Відбувся успішний пуск ракети-носія середнього класу «Антарес»

  Основну конструкцію першого ступеня розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП «ВО ПМЗ» у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн. на замовлення корпорації Northrop Grumman (США).

  Читать далее

 • Метинвест Политехника будет сотрудничать с производителем горноспасательного оборудования DEZEGA

  10.08.2021
  Метинвест Политехника будет сотрудничать с производителем горноспасательного оборудования DEZEGA

  Возможности научиться работать с оборудованием для спасения жизни и сохранения здоровья появятся у студентов и преподавателей нового вуза, а также желающих повысить свою квалификацию в этом направлении.

  Читать далее