Установить газобаллонное оборудование (ГБО) в Харькове, Киеве
Ecrib.ru - Промышленный портал
Доска бесплатных объявлений isADS.ru
 • З Днем Незалежності!

  20.08.2021
  З Днем Незалежності!

  І в найкращі, і в найскладніші моменти громадяни України залишаються оптимістами. Ми віримо у свою країну, в її гідне майбутнє – ми обов'язково станемо заможною, демократичною державою.

  Читать далее

 • Новий проєкт НІБУЛОН

  18.08.2021
  Новий проєкт НІБУЛОН

  Спуск проходив у робочій обстановці, адже поруч зі стапельним майданчиком не припиняються роботи над зведенням другого судна цього проєкту. За традицією хрещена матір нового судна розбила на щастя пляшки із шампанським об його борт. Почесну роль виконала досвідчена кранівниця заводу Олена Корнеєва. Замовлення проєкту В5000М – це модернізовані несамохідні судна, які фахівці суднобудівного заводу та судноплавної компанії «НІБУЛОН» удосконалили відповідно до досвіду експлуатації суден попереднього проєкту на українських річках, а також на основі досвіду судноплавства Америки і Європи. Оптимізована конструкція нового судна покращує його прохідність та маневреність, а суттєва вантажомісткість – 5000 тонн – дозволяє ефективно нарощувати обсяги транспортованого збіжжя та експортні показники компанії. Відповідно, із введенням в експлуатацію подібних суден флот «НІБУЛОНа» здатен оперативно доставляти більші суднові партії вантажів із перевантажувальних терміналів компанії на річках та в м. Миколаєві на зовнішній рейд і, як наслідок, наростити обсяги річкових перевезень та перевалки.

  Читать далее

 • Відбувся успішний пуск ракети-носія середнього класу «Антарес»

  11.08.2021
  Відбувся успішний пуск ракети-носія середнього класу «Антарес»

  Основну конструкцію першого ступеня розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП «ВО ПМЗ» у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн. на замовлення корпорації Northrop Grumman (США).

  Читать далее

 • Метинвест Политехника будет сотрудничать с производителем горноспасательного оборудования DEZEGA

  10.08.2021
  Метинвест Политехника будет сотрудничать с производителем горноспасательного оборудования DEZEGA

  Возможности научиться работать с оборудованием для спасения жизни и сохранения здоровья появятся у студентов и преподавателей нового вуза, а также желающих повысить свою квалификацию в этом направлении.

  Читать далее

 • Украинская компания Archer разработала новый танковый прицел

  02.08.2021
  Украинская компания Archer разработала новый танковый прицел

  Новые технологии позволили обеспечить лучшую производительность в более компактном корпусе, - по сравнению с неохлаждаемыми системами. Помимо увеличенной дальности, наводчики получат лучшее качество изображения.

  Читать далее

 • ФГИ инициирует присоединение "Электротяжмаша" к "Турбоатому"

  27.07.2021
  ФГИ инициирует присоединение

  Фонд государственного имущества (ФГИ) Украины 27 августа инициирует внеочередное собрание акционеров АО "Турбоатом", на которое выносит вопрос о присоединении к нему завода "Электротяжмаш"

  Читать далее

 • Цены на сталь в мире будут высокими минимум до конца текущего года

  09.07.2021
  Цены на сталь в мире будут высокими минимум до конца текущего года

  Цены на сталь в мире еще какое-то время продержаться на высоком уровне. С высокой вероятностью период высоких цен продлится как минимум до конца текущего года.

  Читать далее