Дрібносерійне лиття пластмас в вакуумі

Компанія «Марабу» пропонує вам допомогу у виготовленні виробів з пластику

В наш час найбільш ефективний спосіб лиття різних виробів з пластмас невеликими партіями (від 1 до 1000 шт.) - це лиття в вакуумі..

Особливістю такого дрібносерійного лиття є використання рідких багатокомпонентних поліуретанів, які мають властивості таких конструкційних пластиків як АБС, поліетилен, поліамід та гума. Вироби, що отримуються таким способом лиття за своїми фізико-механічними характеристиками практично повністю відповідають виробам, які були виготовлені за технологією штампування під тиском з традиційного матеріалу.

При цьому, на вимогу замовника, виріб може бути практично будь-якої твердості і еластичності (від 15A до 85D по Шору), прозорий або кольоровий, мати високу зносостійкість і міцність, його поверхня може бути глянцева, гладка або шорстка (шагрень), деталізація 10 мікрон. У деяких випадках, вироби можуть містити негативні кути та піднутрення; можуть додатково армуватися заставними елементами (болти, різьбові втулки, гайки).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чому наших замовників не влаштовує тільки 3D -друк?

В основному, деталі з 3D-принтера не можуть служити в якості промислових зразків, вироби з принтера поступаються за якістю поверхні, експлуатаційними характеристиками й властивостями тим деталям, які були відлиті у вакуумі.

Залежно від виду технології 3D-друк має істотні недоліки. Серед найбільш поширених недоліків 3D-друку можна відзначити такі:

  • низька деталізація (чим краща якість поверхні, тим вище вартість друку);
  • обмежений вибір матеріалів і їх кольору;
  • невисока механічна міцність, а на деяких матеріалах - висока усадка;
  • низька продуктивність принтеру та малий термін служби виробу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лиття пластмас в вакуумі

Технологія лиття рідкого поліуретану в вакуумі забезпечує ідеальне заповнення форми без застосування високого тиску. Це дає можливість використовувати для лиття гнучкі форми. Найчастіше гнучкі форми виготовляють з силікону або поліуретану.

Лиття пластмас в силіконові форми дозволяє за короткий термін (кілька днів) пройти весь технологічний ланцюг від створення креслення до отримання готового виробу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лиття пластмас в вакуумі застосовується тоді якщо необхідно:

  • виготовити невелику партію виробів (від 1 до 1000 шт.);
  • отримати дослідні зразки для тестування або відпрацювання дизайну, для усунення недоробок до початку серійного виробництва;
  • продемонструвати зразкі продукції замовникам або партнерам, з метою вивчення попиту, ще до початку серійного виробництва;
  • відновити зламані або зношені деталі, відсутні в продажу (знято з виробництва, тривалий термін  поставки і т. д.).

Пошта:

marabuplast@gmail.com

info@marabuplast.com

Телефони:

 (050) 390-53-31

(044) 229-15-89

(050) 351-39-55