Хто та навіщо створив NFT-колекцію котів ЗСУ в Україні?

Україна може похизуватися першою національною колекцією у форматі NFT. Над її створенням працювала команда проєкту UACatsDivision, а також інтернет-ЗМІ про криптовалюту Incrypted та платформа UNITED24.

Колекція включає 10 000 зображень котиків ЗСУ. Продажі зображень у форматі NFT стартують 22 лютого 2023 року. Очікується, що проєктом зацікавиться як українська, так і світова криптоспільнота. Також за прогнозами команди UACatsDivision, національна колекція криптокотиків може підштовхнути новачків до перших покупок невзаємозамінних токенів.

Автори проєкту UACatsDivision поставили перед собою амбітну мету – зібрати 40 млн гривень на потреби ЗСУ. Отримані кошти будуть спрямовані на поповнення першої української армії морських дронів чотирма технічними розробками. Як повідомляє Михайло Федоров, Віцепремʼєр-міністр України, морські дрони використовуються у розвідці та ураженні позицій ворога.

Очікується, що NFT-коти будуть швидко розпродані. Найбільший інтерес вони мають становити для трейдерів та колекціонерів. Після покупки кіт у форматі NFT зберігається у електронному гаманці свого власника.

Довідка:

NFT (невзаємозамінні токени) – цифрові сертифікати, збережені у блокчейні. На відміну від звичайних токенів, NFT неможливо розділити та замінити без втрати їх унікальності й цінності.

Спільнота проєкту UACatsDivision доступна за посиланням: https://t.me/uacatsdivision