У Києві стартує Міжнародна виставка elcomUkraine 2018 та інші галузеві події

17-20 квітня 2018 р. у Києві відбудуться відразу три масштабні галузеві події: XXII міжнародна виставка  elcomUkraine 2018, виставка «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація», які є найбільшими подіями у сфері енергетики, електротехніки, радіоелектронних компонентів, інжинірингу, промислової автоматизації та світлотехніки в Україні, а також перша міжнародна виставка SOLAR Ukraine 2018, присвячена генерації та використанню сонячної енергії в Україні.

В рамках вказаних заходів, що є ефективним майданчиком для встановлення нових бізнес-контактів, буде представлено багато новинок від закордонних та вітчизняних компаній – як окремих продуктів, так і комплексних рішень.

Цього року у виставках візьмуть участь більше 290 компаній, що представляють 605 брендів, з 13 країн світу (Австрія, Білорусь, Іспанія, Китай, Корея, Німеччина, Південна Корея, Польща, Росія, США, Туреччина, Україна, Чехія).

Під час виставок на стендах можна буде ознайомитись із найбільш актуальними тенденціями та рішеннями, провести переговори із потенційними постачальниками та партнерами. Також у програмі відбудуться семінари та конференцій з актуальних технічних та галузевих питань.

За прогнозами організаторів, кількість відвідувачів складе близько 10 тис. чоловік. Цільова аудиторія виставок – керівники підприємств та підрозділів, компаній і промислових підприємств, технічні спеціалісти, електрики, електротехніки, інженери-енергетики, інженери-конструктори, інженери з промислової автоматизації, фахівці із закупівель, тощо.

Чекаємо Вас на виставках elcomUkraine, ЕІА и  SOLAR Ukraine 2018, з 17 по 20 квітня 2018 року за адресою: Київ, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б (м. «Нивки»). Виставка буде відбуватися  у двох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза»: №1 і №2 (павільйони будуть з’єднані між собою переходом).

Безкоштовне запрошення можна отримати після реєстрації на сайті:

http://my.euroindex.ua/?feventid=445

13 квітня 2018 р.

Розділи виставок та програма заходів – на сайті http://elcom.ua/index.php?pid=0 

Виставки  elcomUkraine, ЕІА и  SOLAR Ukraine 2018 відбудуться  17-20 квітня 2018 р. за адресою -  Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (павільйон № 1, № 2), вул. Салютна, «-Б (м. «Нивки»).

Виставки працюють з 10 до 18:00 (20 квітня – з 10 до 15:00).

Організатори – компанія Euroindex (Україна) та  Fairtrade (Німеччина).

 

За додатковою інформацією звертайтесь: +38 (044) 461-93-01, nosach@eindex.kiev.ua