Компанія «КІТ» пропонує співпрацю

Науково-виробнича фірма «КІТ» була заснована в 1991 році. Більше двох десятиліть наше підприємство займається розробкою, виробництвом і продажем інструментального оснащення, штампів і пресформ різної складності. Висока якість наших виробів задовольняє найвибагливіших замовників, кількість яких зростає з кожним роком. Основне виробництво розташоване в місті Кропивницькому.

Концепція нашого бренду — популяризація продукту серед замовників, що представляють різні напрями та типи виробництва. Різноманіття видів продукції, яку виробляють у нас на підприємстві, справді вражає і може задовольнити потреби багатьох галузей і сфер діяльності: це оснащення для виготовлення меблевої та кріпильної фурнітури, інженерної сантехніки, цегли та одноразового посуду, різноманітних металевих профілів, іграшок тощо. Ми володіємо колосальним досвідом і великими можливостями щодо виробництва пресформ для лиття під тиском пластику та алюмінієвих сплавів, форм пресування гуми, видувних форм, штампів для холодного листового штампування. Наше підприємство пропонує виготовлення пневмо- та вакуум-формувального обладнання для створення виробів з різних видів матеріалу (ПВХ, ПЕТ, полістирол та інші).

 

 

 

 

 

Маючи власну конструкторсько-технологічну базу, фахівці компанії «КІТ» за технічним завданням клієнта спроектують і розроблять конструкторську документацію із застосуванням новітнього програмного забезпечення. Відповідно до вимог замовника наша фірма розробить і виготовить оснащення спеціально під потрібні клієнту вироби. Передбачено й комплексні рішення: від проектування виробу, моделювання пресформи або штампа, їхнього виготовлення до безпосередньо експлуатації. Особливу увагу приділено гарантійному та постгарантійному обслуговуванню, а також наданню консалтингових і сервісних послуг безпосередньо на підприємствах замовника.

Обробка всіх деталей і вузлів відбувається на високоточному обладнанні з ЧПК. У виробничому циклі задіяно новітні шліфувальні, електроерозійні, токарні верстати та фрезерні центри. Власна модернізована ділянка термообробки дає змогу забезпечувати високу якість і однорідність структури майбутніх виробів, зберігаючи при цьому властивості металу з триманням необхідної твердості в процесі загартування.                                                                                                                                                                                               

 

Інструментальні сталі світових брендів, які ми використовуємо для виготовлення формотворчих елементів, збільшують гарантовану стійкість робочих вузлів у декілька разів порівняно з вітчизняними аналогами, що також збільшує термін експлуатації інструментального оснащення.

Одним із найважливіших критеріїв у роботі з нашими клієнтами є дотримання договірних зобов’язань і мінімізація часу виготовлення продукції. Стислі терміни виробництва — одна з ключових умов, які диктує нам ринок. З огляду на це компанія «КІТ» продовжує співпрацю зі світовими брендами, що спеціалізуються на виготовленні комплектуючих штампів і пресформ, такими як «Guvenal» і «Pro Plastica». Уніфікація, стандартизація, ремонтопридатність і мінімальні терміни поставок — ось основні принципи менеджменту нашої компанії. При цьому основний інтелектуальний і технічний потенціал спрямований на виготовлення «серця» будь-якого інструментального оснащення — формотворчих елементів, матриць та пуансонів. Налагоджена логістика, власний імпорт, якість і мінімальні терміни виготовлення — це лише невелика частина того, що отримує замовник, працюючи з нами.

З 2018 р. одним із нових і не менш перспективних напрямів розвитку нашої компанії є продаж металорізального інструменту та спеціального оснащення. У ході проведення багатьох випробувань, методом проб і помилок, налагоджено співпрацю з компанією «Wey Juan Technology Co., Ltd.» (Тайвань) із придбання і постачання якісного та високоточного інструменту для верстатів із ЧПК. Найкраща якість, мінімальні терміни поставок (7–10 днів), а також вартість, яка здивує навіть найощадливіших замовників, — усе це гарантує клієнтові наша компанія. Маючи величезний досвід в обробці металів, швидко переходячи від теорії до практики, фахівці технологічного відділу «КІТ» готові надати своєчасну та кваліфіковану підтримку нашим клієнтам щодо підбору оснащення та інструменту, розрахунку режимів різання та вибору оптимальної стратегії обробки на базі найсучасніших CAM-систем.

 

 

 

 

 

Особливу увагу ми приділяємо підготовці молодих фахівців, для яких організовуємо семінари та курси підвищення кваліфікації, а також відвідування вітчизняних і міжнародних виставок, таких як «ЕМО», «Машпром» та інших. Залучення молоді до нових, перспективних проектів, можливість проявити себе, запропонувати креативні рішення найскладніших завдань, опіка та увага досвідчених професіоналів — це лише частина того, що отримує молодий спеціаліст, вливаючись у велику і дружну сім’ю «КІТ». Саме за участі нашої молоді з 2019 р. на підприємстві розпочато активну роботу з освоєння та впровадження 3D-друку для виготовлення неспецифічних виробів та прототипування зразків для подальшого узгодження їх із замовником перед запуском пресформ у виробництво.

Інструментальне виробництво на нашій фірмі — набагато ближче до кожного споживача, ніж на великих, забюрократизованих машинобудівних підприємствах класичного типу. Компанія «КІТ» — це добротний сервіс, надійна та міцна підтримка кожного клієнта; це професіоналізм, креативність, робота в команді, індивідуальний підхід, інновації та надання комплексних технологічних рішень.

Ми пропонуємо співпрацю і підтримку!

Директор інструментального виробництва

В. Ю. Гмиря

м. Кропивницький, 2020 рік

НВФ «КІТ»

Україна, 25011, м. Кропивницький, вул. Генерала Родимцева, 87г

+38 (0522) 35 17 10, +38 (0522) 35 62 50

contact@kit.kr.ua

www.kit.kr.ua