CEBORA. ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВАШИХ ЗАДАЧ

Майже 13 років компанія «АЛИСТА» постачає пiдприємствам України надійне металообробне обладнання, яке забезпечує зазначені виробниками характеристики, не викликає зупинок у роботі чи необхідності заміни на інше обладнання. Незмінним усі ці роки залишається і високий рівень сервісного обслуговування, який надає своїм замовникам «АЛИСТА».

Зовсім недавно, йдучи назустріч запи­там своїх клієнтів, «АЛИСТА» виріши­ла розширити спектр високотехноло­гічної продукції, яку вона постачає, зварю­вальним обладнанням.

Спеціалісти компанії виконали аналіз представленої на світовому ринку техніки для зварювання і серед усіх варіантів об­рали продукцію компанії Cebora (Італія), яка випускає її вже понад 65 років. Cebora є най­більшим і найдосвідченішим в Італії вироб­ником зварювального обладнання, яке за надійністю та ефективністю входить у число світових лідерів.

Компанія Cebora виготовляє обладнан­ня для ручного дугового MMA зварювання, напівавтоматичного MIG/MAG зварювання, аргонодугового TIG зварювання, а також апарати спотерного типу та обладнання для плазмового різання (PAC).

Окрім обладнання для ручного вико­ристання, компанія Cebora виготовляє та­кож устаткування для застосування в авто­матизованих і роботизованих комплексах, зокрема для плазмового зварювання (PAW).

Повітряне охолодження інверторних апаратiв компанії Cebora тунельного типу означає, що повітря, яке може містити пил, бруд та окалину, проходить через апарат по спеціальному каналу і не контактує з електро­нікою, а лише з радіаторами та дроселями зва­рювального контуру, які спеціально виведені в тунель. Це забезпечує високу надійність об­ладнання та збільшує його ресурс до 10 років.

Більшість апаратів Cebora оснащені ко­льоровим рідкокристалічним дисплеєм, що забезпечує легке і просте налаштування. Контролювати параметри зварювання можна навіть на відстані довжини рукава пальника.

Більшість апаратів Cebora мають стан­дартні функції, такі як синергетичне керуван­ня, гарячий або холодний старт, заварюван­ня кратера. Окрім того, залежно від моделі, обладнання Cebora може бути поставлено в базовій комплектації або доповнено такими опцiями, як імпульсне зварювання, зварю­вання холодною дугою, зварювання без роз­бризкування.

 • Якість і надійність Cebora визнані в усьому світі
 • 100 % виробничих потужностей знаходяться в Італії
 • Наявність різних сертифікатів, що гарантують високу якість продукції, у тому числі: EAC, CCC, CSA
 • Відповідність європейським стандартам якості CE
 • Гарантія — 2 роки
 • Ресурс роботи — 10 років і більше. Апарати зібрані з найнадійніших електронних компонентів
 • Зварювальні апарати оснащені герметичною системою охолодження тунельного типу
 • Рідкокристалічний дисплей
 • Оновлення програмного забезпечення
 • Промислове призначення
 • Відповідність реальних характеристик заявленим

Отже, компанія Cebora — це до­свідчений виробник сучасного зварю­вального обладнання з високою на­дійністю та новітніми функціями, що дозволить підняти ваше виробництво на новий рівень.

АЛИСТА — ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР У СВІТІ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Україна, 49083,

пр. Слобожанський, 31д

+38 (056) 732-25-00

+38 (067) 637-30-12

 sales@alista.com.ua  

www.alista.ua   

www.alista.org.ua 

www.durmazlar.com.ua