Paint Technology — експерт в антикорозійному захисти металів!

 

Системою покриттів називають комбінацію послідовно нанесених шарів лакофарбових матеріалів різного призначення (ґрунтовка, емаль, шпаклівка тощо). Вона застосовується тому, що ці матеріали доповнюють характеристики один одного та створюють якісне, максимально ефективне  покриття.

ТОВ «Технології фарб» вивело на ринок України новий бренд високоякісних лакофарбових матеріалів — Paint Technology, серед яких чільне місце займають надійні системи антикорозійного захисту, об’єднанні в лінійку Metal Line

Незалежно від свого масштабу металооброблювальне підприємство обов’язково зіштовхується з необхідністю антикорозійного захисту та декоративного оздоблення продукції, що випускається, або з реставрацією пофарбованих поверхонь тощо.

Тенденції на ринку лакофарбових матеріалів (ЛФМ) останніх років демонструють зміну акцентів: перехід від бюджетних і сумнівної якості застарілих лакофарбових систем до матеріалів, що мають високу корозійну стійкість, прості у використанні, відповідають сучасним і міжнародним екологічним стандартам, мають постійну сервісну підтримку.

Коротко про Paint Technology

Команда спеціалістів ТОВ «Технології фарб» мають великий досвід у поширенні та реалізації лакофарбових матеріалів на території України. У певний момент розвитку в компанії було прийнято рішення про створення власного бренду.

Paint Technology — це синтез уже існуючих у світі технологій виробництва сучасних і конкурентоспроможних лакофарбових матеріалів. Це креативний підхід до розв’язку поставлених завдань і багаторічна успішна діяльність на території України. Головна мета — випуск високоякісної продукції, що максимально відповідає потребам домашнього господарства та промислового виробництва. У даний момент фарби, лаки, ґрунтовки, шпаклівки, текстурні покриття, антисептики й інші продукти Paint Technology випускаються в трьох основних лінійках:  

  • Wood Line — для поверхонь з масиву деревини та деревних композиційних матеріалів; 
  • Building Line — для поверхонь із мінеральних  матеріалів та бетону;
  • Metal Line — для поверхонь  виробів із металу та пластмас.

Metal Line — антикорозійні системи захисту світового класу

Для спеціалістів у сфері ЛФМ та їх споживачів основним і дуже важливим нормативним актом є міжнародний стандарт ISO 12944. Він допомагає підібрати дієву систему захисту металевих поверхонь залежно від умов експлуатації. При розробці фахівцями  асортименту лакофарбових матеріалів  лінійки Metal Line використовувалась інформація з цього стандарту.

Іншим важливим джерелом інформації, яким користувалися розробники, були накопичені роками відгуки та аналіз потреб спеціалістів різних металообробних підприємств України. Ключовими з них завжди були:

  • дієва система антикорозійного захисту;
  • незмінна якість продукції та її постійна наявність;
  • простота в застосуванні та менші витрати матеріалів;
  • можливість застосування для реставрації та відновлення пошкоджених поверхонь;
  • можливість застосування на поверхнях із різних матеріалів;
  • екологічність та індивідуальний захист;
  • додаткові матеріали та послуги.

 За основу були взяті результати співпраці користувачів з провідними світовими виробниками ЛФМ і особистий досвід роботи ТОВ «Технології фарб» з підприємствами, які виробляють сільськогосподарську, будівельну техніку; верстати; ремонтують вантажний, легковий автотранспорт і військову техніку; виконують монтаж металоконструкцій, вентиляційних систем, трубопроводів і резервуарів; виготовляють металеві меблі, елементи дизайну та фурнітури.

Дієва система антикорозійного захисту

ТОВ «Технології фарб» виробляє лакофарбові матеріали Paint Technology відповідно до стандарту ISO 12944, використовуючи при цьому досвід лідерів ринку та  високоякісну сировину, виготовлену в країнах Європи та інших континентів. Значна увага приділяється також адаптації матеріалів до реалій українського ринку ЛФМ.

Незмінна якість продукції та її постійна наявність на складі готової продукції

Важливо, щоб користувач отримував якісні матеріали постійно та міг придбати їх з тими ж характеристиками, що і раніше, в будь-який час. Для цього фахівці Paint Technology перевіряють та обов’язково тестують продукцію не тільки на виході з підприємства та відправлення на склади компанії, а й перед тим, як відвантажити чи відправити свою продукцію користувачу.

Простота в застосуванні та менші витрати матеріалів

Продукція з асортименту Metal Line може застосовуватись як професіоналами, так і початківцями з невеликим запасом знань. Для цього достатньо отримати детальну технічну інформацію або пройти навчання.

Матеріали бажано наносити методом розпилення, але можна й ручним інструментом типу пензля тощо. Для цього фарби та ґрунти фасуються в металеву чи пластикову тару невеликих об’ємів, що дуже зручно для нанесення покриттів на невеликі площі чи тестування продукції. За рахунок цього знижується розхід матеріалів, особливо через відсутність досвіду.

Застосування для реставрації та відновлення пошкоджених поверхонь

Використання неякісних матеріалів, невірне застосування ЛФМ, відновлення старих і відпрацьованих систем є доволі розповсюдженим явищем. Для вирішення таких завдань, як реставрація чи виправлення пошкоджень, фахівці Paint Technology використовують пристрої для цифрового підбору кольору зі зразка, різні кольорові каталоги та матеріали, що демонструють високу якість адгезії зі старими пошкодженими покриттями.

Можливість застосовувати на різних типах поверхонь

Універсальність ЛФМ із асортименту Metal Line дозволяє застосовувати їх на поверхнях різних виробів із чорних і кольорових металів і сплавів, у тому числі з нержавіючий сталі та чавуну, а також на металевих поверхнях з гальванічним покриттям.

Певні матеріали можуть застосовуватися також для фарбування різноманітних  поверхонь з металу, дерева, бетону, скла та жорсткого пластику. Причому при зміні типу поверхні можна не змінювати ЛФМ — це не викликає зайвих витрат і необхідність навчання новим навичкам.

Індивідуальний захист і екологічність

Оскільки промислові ЛФМ мають широку сферу застосування в різних умовах нанесення та для різних поверхонь, вони виготовляються на основі розчинника, який може нанести певну шкоду здоров’ю в процесі фарбування, проте вони абсолютно безпечні після повного висихання.

Для безпеки користувачів ЛФМ Paint Technology пропонує цілий асортимент засобів індивідуального захисту відомих брендів.

Для підприємств, які експлуатують стаціонарні камери для нанесення на поверхні водорозчинних фарб, компанія пропонує відповідні матеріали, котрі не тільки не шкідливі для здоров’я користувачів, а й зменшують загрозу для навколишнього середовища.

Додаткові матеріали та послуги

Основні виробничі потужності підприємства знаходяться в Житомирі. Сервісні центри розташовані в Києві, Рівному, Луцьку та Тернополі. Тут від фахівців компанії можна одержати докладну інформацію про продукцію, ознайомитися з конкретними зразками та протестувати їх. Також вони допоможуть підібрати оптимальне рішення для кожного конкретного випадку, порекомендують метод нанесення, дадуть відповідь на всі питання, що виникають, і підберуть додаткову продукцію.

З питань співробітництва та для консультацій телефонуйте:

м. Житомир, вул. Фастівська, 11

+380965670447

www.painttechnology.com.ua

Телефони торгових представництв:

Північ і Захід України: +380964462123

Центр, Схід і Південь України: +380988320671, +380671999297

www.flp.org.ua