Тріада: ми робимо світ технологічнішим, створюючи розумні виробництва

Автоматизація, впровадження цифрових технологій і пов’язаних з ними бізнес-процесів мають потужний вплив на технологічність промислових підприємств, ефективність виробничих процесів, екологічність та безпеку. Магістральний напрямок розвитку даних процесів диктується основними принципами концепції четвертої промислової революції, активним провідником якої в Україні є ТОВ «ТРІАДА ЛТД Ко»

Зараз в українській промисловості, хоч і дуже повільно, але все ж відбуваються трансформації. Об’єднання зусиль мобільних підприємств-інтеграторів, представників industry engineering, і сучасних виробничих майданчиків дозволяють налаштувати виробництво ефективно та швидко. А в довгостроковій перспективі приведуть до досягнення спільної мети: переходу української економіки на більш високий технологічний рівень розвитку та появи «розумних» виробництв системно і масово.

ТОВ «ТРІАДА ЛТД Ко» (заснована у 1992 р.) — сучасна інжинірингова компанія, системний інтегратор, що спеціалізується на оснащенні промислових пiдприємств зварювальними роботами, має власний центр R&D, орієнтований на промисловий сектор, розвиває адитивні технології.

 

«Тріада Лтд Ко» — офіційний дистрибьютор в Україні японського виробника промислових роботів YASKAWA. Компанія спеціалізується на проектуванні та розробках технологій із застосуванням промислових роботів для автоматизації зварювальних процесів, у тому числі контактного зварювання, наплавки, систем переміщення виробів. Інженери компанії пройшли спеціальне фахове навчання, що підтверджено сертифікатами. «Тріада Лтд Ко» має великий багаторічний досвід у сфері зварювальних технологій.

ПРОЄКТ ДЛЯ «ЗЛМЗ» 

З початку року спеціалісти «Тріада Лтд Ко» реалізували кілька цікавих проєктів з роботизації, одним з яких є співпраця із Запорізьким ливарно-механічним заводом. Проєкт був виконаний «під ключ», починаючи з бетонування фундаменту. Також він передбачав: проєктування, виробництво, монтаж та інтеграцію РТК в уже існуючий виробничий цикл.

Довідка: Запорізький ливарно-механічний завод (ЗЛМЗ) входить до групи МЕТІНВЕСТ, виробляє чавун, сталь і феросплави, відливає труби, порожнисті профілі та фітинги зі сталі, виготовлює металоконструкції для будівництва та інші різноманітні металовироби; виконує їх механічну обробку; здійснює ремонт і сервісне обслуговування машин і механізмів промислового призначення.

Роботизований зварювальний комплекс, впроваджений на ЗЛМЗ, створювався для серійного виробництва продукції, а саме: зварювання металевих шпал і компенсаторів. Усі роботи по встановленню та запуску РТК були виконані в строк. Проєкт включає комплексне сервісне обслуговування — як гарантійне, так і післягарантійне. Також були підібрані зварювальні матеріали, спроєктовані та виготовлені захисні зварювальні системи. Усі технології зварювання були відпрацьовані у власному техцентрі компанії «Тріада Лтд Ко». Також фахівці ЗЛМЗ були навчені основам програмування й управління РТК.

Проєкт дозволяє підприємству ЗЛМЗ працювати в безперервному режимі та нарощувати виробництво деталей на вимогу замовника. Робот працює в 3 зміни цілодобово, уже досягнуто продуктивність обробки 200 т металу на місяць. Проєкт продемонстрував найсучасніші підходи до процесу зварювання і вже дозволив пiдприємству розширити асортимент виробів. Також завдяки введенню РТК оптимізовано технологічний процес виробництва: вдалося уникнути зайвих переміщень деталей по цеху завдяки унікальному оснащенню, що входить у склад комплексу, відмовитися від зачистки, а вальцовка деталей ведеться безпосередньо на кондукторі, де відбувається і наступний етап — зварювання деталі.

ПРОЄКТ ДЛЯ ТОВ «АГРОМАШ-КАЛИНА»

Ще один цікавий проєкт реалізовано спільно з ТОВ «Агромаш-Калина» (Вінницька обл., м. Калинівка). Вiн включив у себе розробку та впровадження роботизованого зварювального комплексу в технологічний цикл виробництва «Агромаш-Калина».

Довідка: ТОВ «Агромаш-Калина» є розробником і виробником сучасної високоякісної сільськогосподарської техніки. Продукція, що випускається даним підприємством, виготовлюється відповідно до найвищих вимог спеціалістів і власників фермерських господарств і агрохолдингів України. Конструкція агрегатів розробляється з урахуванням сучасного агрономічного методу господарювання, який дозволяє сільгосппідприємствам при мінімальних затратах досягати високих урожаїв.

Спеціалісти компанії «Тріада Лтд Ко» розробили й інтегрували у працююче виробництво сільгоспмашин технологію зварювання ряду елементів сільськогосподарської техніки. Попередньо було вивчено та досліджено процеси зварювання деталей на «Агромаш-Калина». Проєктній відділ розробив роботизований зварювальний комплекс з урахуванням особливостей виробничої потужності «Агромаш-Калина».

Також була спроєктована та виготовлена унікальна зварювальна оснастка та кондуктори, захисні зварювальні системи. Крім того, було проведено навчання фахівців підприємства з програмування та управління роботом і всіма системами РТК. Проєкт також включає комплексне сервісне обслуговування РТК – як гарантійне, так і постгарантійне.

Технології зварювання були відпрацьовані у власному техцентрі компанії ТОВ «Тріада Лтд Ко» у тестовому режимі. Комплекс було введено в експлуатацію вчасно, а фахівці компанії «Агромаш-Калина» швидко оволоділи навичками керування ним.

ТРІАДА ЛТД КО

Світ змінюється. Виробництво неминуче трансформується: впроваджуються нові технології, приходять нові ідеї, з’являються програми, пов’язані з їх реалізацією. Розвиток цифрових технологій — світова тенденція, яка вимагає переосмислення підходів до виробничого циклу. Пошук нових шляхів, а також використання сучасних технологій для зміни існуючих систем виробництва є основним напрямом розвитку компанії «Тріада Лтд Ко» відповідно до концепції «Індустрія 4.0».

Під час реалізації своїх проєктів фахівці компанії «Тріада Лтд Ко» тісно спілкуються з керівниками та фахівцями промислових підприємств і впевнюються в тому, що всі одностайні в головному: потрібно міняти ментальність і поведінку учасників промислового сектора, думати про розумне наповнення виробничих процесів.

У 2019 р. компанія ТОВ «Тріада Лтд Ко» отримала грант на виконання проєкту, пов’язаного з розвитком і впровадженням адитивних технологій «цифрового» виробництва. Проєкт зараз успішно ведеться, його реалізація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку USAID та впровадження Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

Проєкт дуже цікавий. Уже укладено договори з підприємствами аерокосмічної галузі, в рамках яких ведуться дослідження нових напрямків адитивних технологій. Він розрахований на рік інтенсивних робіт з можливим продовженням.

Компанія ТОВ «Тріада Лтд Ко» активно впроваджує на українських підприємствах ідеї четвертої промислової революції та є учасником національного руху «Індустрія 4.0» в Україні (АППАУ), членом Запорізької ТПП. Разом з іншими сучасними компаніями, що прагнуть змін, компанія ініціювала створення в Запорізькому регіоні Першого кластера IAM (інжиніринг – автоматизація – машинобудування) в Україні, закладаючи в основу принципи спільного вирішення загальних проблем для трансформації як виробничих процесів, так і суспільства. Компанія прагне позначати критичні проблеми розвитку та пропонувати рішення для них, налагодити стійкий діалог між усіма учасниками з різних галузей та інституцій, у тому числі державного рівня. Колектив ТОВ «Тріада Лтд Ко» вірить в те, що тільки у співпраці з іншими промисловими підприємствами регіону та країни можна прискорити розвиток і трансформацію промисловості, України, мати вплив на її розвиток згідно з концепцією «Індустрія 4.0».

Матеріал підготувала Олена Красносельська, інженер ТОВ ТРІАДА ЛТД КО

www.triada-welding.com     

+38 (067) 333 10 58

+38 (050) 322 95 53                                                                                                

Email: sales@triada-welding.com