GARMATA — дереворізальний інструмент для широкого спектру ваших задач

Автор статті

Юрій Горшков, засновник компанії

GARMATA порівняно нещодавно розпочала свою діяльність на ринку України: перші зразки інструменту власної розробки були випущені у 2016 р.

З перших кроків у компанії вирішили будувати свій бізнес на професіоналізмі та повній самовіддачі справі, завдяки чому її кваліфікована команда достатньо швидко завоювала симпатії деревообробників. Вагому роль у цьому відіграв індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, врахування особливостей його виробництва.

Для того, щоб продукція, яка випускається, відповідала високим вимогам до стійкості та якості,  було прийнято рішення на придбанні сучасного високотехнологічного обладнання. Сьогодні фрезерні та токарні верстати із числовим програмним забезпеченням, установлені на виробничому майданчику компанії, гарантують максимальну точність продукції, що випускається, та її надійність при експлуатації.

З такою ж вимогливістю в GARMATA ставляться і до якості металопрокату, з якого виробляється інструмент. Наприклад, корпуси до фрез виробляються з високоякісної інструментальної сталі або алюмінієвого сплаву Д16Т. Оскільки маса фрези, виготовленої з цього сплаву, істотно менше, то знижується навантаження на вузли підшипника та двигун верстата, що значно підвищує його ресурс.

Завдяки такому підходу до своєї справи GARMATA досить швидко збагатилася солідною клієнтською базою, що дозволило їй зайняти свою нішу на вітчизняному ринку дереворiзального інструменту.

Уся продукція виробляється на верстатах із числовим програмним управлінням (ЧПУ).   Згідно з ескізами та кресленнями клієнтів тут можуть виготовити нестандартні інструменти, причому  пропонується  найбільш економічно ефективний для клієнта варіант під конкретне  деревообробне обладнання.

Компанія дорожить своєю репутацією, тому всі її працівники ставляться до своєї роботи з великою відповідальністю. Тут налагоджено ефективну систему контролю  якості   на кожному етапі виробництва.

Сервісна підтримка

GARMATA забезпечує постійну підтримку клієнтів, надаючи повний спектр послуг з обслуговування дереворізального інструменту. Зокрема, профілювання та заточування ріжучих пластин із твердого сплаву та швидкорізальної сталі, а також ножів до рейсмусово-фугувальних верстатів.  Усі операції виконуються виключно на сучасних верстатах із числовим програмним управлінням, що гарантує  їх максимальну якість і точність.

Номенклатура продукції

Спеціалісти компанії GARMATA розробляють і виготовляють широкий спектр дереворізального інструменту, основою якого є фрези з механічним кріпленням ріжучих пластин із твердих сплавів CERATIZIT.  Зокрема: фугувальні та стругальні фрези, фрези для профілювання  меблевих фасадів,  дверної обв’язки,  дверних коробок,  зрощування деревини, шкантів,  вагонки,  паркету, дошки підлоги та інші.

Але серед усього різноманіття продукції, що випускається, особливе місце займають фугувальні багатоножові циліндричні фрези «Шейпер», які оснащені багаторесурсними ріжучими пластинами CERATIZIT  і характеризуються найширшою номенклатурою:

  • із зовнішнім діаметром 62, 70, 80, 90, 100, 125, 140 мм і більше;
  • із висотою робочої частини  від 26 мм і до нескінченності.

Не гайте часу та грошей, замовляйте дереворізальний інструмент GARMATA у вітчизняного виробника!

+38-097-52-35-963

 www.garmata-tools.com.ua

garmata.tools@gmail.com  

Україна, 32301, м. Кам'янець-Подільський, вул. Індустріальна, 3-В