Прилад для вимірювання вологості тирси та тріски

Український виробник вимірювальних приладів «METRINCO» презентував новий прилад для вимірювання вологості тирси і тріски, розроблений з урахуванням останніх світових тенденцій приладобудування та досвіду використання подібних приладів інших виробників.

Вологомір M131SD використовується для вхідного контролю вологості сировини при виробництві паливних брикетів, пе­лет, ДСП тощо.

Робота приладу базується на діелько­метричному способі вимірювання, що за­безпечує високу чутливість і точність вимі­рювань навіть в області низької вологості, що є важливим під час виробництва виробів з тирси. Сенсор вологоміра являє собою пластину з конічним верхів’ям, яка жорстко закріплена на корпусі приладу. Вологомір простий у використанні, вимірювальні се­редовища поділені на дві групи матеріа­лів — м’яка деревина і тверда деревина.

Основною відмінністю цього волого­міра від подібних на ринку є відсутність необхідності спресовування зразка. Для до­сягнення точних результатів вимірювання вологості достатньо вибрати групу матеріа­лу і просто занурити сенсор приладу в неме­талеву ємність із тирсою або безпосередньо в масив тирси.

Такий спосіб вимірювання дає змогу проводити велику кількість вимірювань з високою швидкістю, зберігаючи при цьому точність «повільних» вологомірів із кришка­ми, що є суттєвою перевагою під час контролю технічних процесів, у поточних лініях, під час приймання сировини тощо.

METRINCO M131SD призначений для швидкого і точного вимірювання вологості деревної тирси, тріски та інших сипучих відходів деревної промисловості.

Прилад може визначати вологість сипучих відходів деревини в діапазоні 0–31 % (залежно від типу деревини, з якої отримані відходи) на відстані до 50 мм від сенсора з точністю ±1 %.

METRINCO M131SD комплектується захисним силіконовим (гумовим) чохлом.

Для якісного відображення інформації вологомір оснащений графічним екраном.

Зручність експлуатації приладу поліпшують такі закладені функції:

  • утримання результату вимірювання на екрані;
  • контроль заряду елементів живлення;
  • підсвічування екрана;
  • автовимикання, якщо прилад не використовується протягом 5 хвилин.

Живлення приладу здійснюється від широко розповсюджених батарей типу ААА, а завдяки використанню сучасної енергоощадної елементної бази безпе­рервний час роботи приладу становить не менше 200 годин.

У виробництві приладів METRINCO використовуються високоякісні комплек­туючі відомих світових брендів, а розта­шування виробника в Україні спрощує їх гарантійне та постгарантійне обслугову­вання.

ГАРАНТІЯ НА ПРИЛАДИ ТМ «METRINCO» СТАНОВИТЬ 24 МІСЯЦІ.

Придбати вологоміри METRINCO ви можете у Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT»:

тел.: (044)-221–93–73

www.simvolt.ua